Geri Dön

Kırmızı Oda Boncuk kimdir, gerçek adı ve hikayesi ne? Burcu Biricik kimdir, kaç yaşında, oynadığı diziler neler?

Kırmızı Oda Boncuk karakterine ünlü oyuncu Burcu Biricik hayat veriyor. Her hafta cuma akşamları TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda bu akşam yeni bölümüyle ekranlarda yer alacak. Boncuk karakterini canlandıran Burcu Biricik'in yaşamı merak konusu oldu. Peki Kırmızı Oda Boncuk kimdir? Burcu Biricik kimdir?

Kırmızı Oda Boncuk kimdir, gerçek adı ve hikayesi ne? Burcu Biricik kimdir, kaç yaşında, oynadığı diziler neler?

Kırmızı Oda'nın yeni bölüm fragmanında Boncuk karakteri dikkat çekti. Bu akşam ekranlarda olacak dizide Boncuk karakterini Burcu Biricik canlandırıyor. Boncuk karakteri ermiş kişileri görüyor. Peki Peki Kırmızı Oda Boncuk, Burcu Biricik kimdir?

KIRMIZI ODA BONCUK'U CANLANDIRAN BURCU BİRİCİK KİMDİR?

4 Mayıs 1989 tarihinde Antalya’da doğdu. 2006 yılında Antalya ’da düzenlenen Miss Mediterranean güzellik yarışmasında Akdeniz Kraliçesi seçildi. Lise yıllarında katıldığı Tiyatro festivalinde ödül aldıktan sonra profesyonel anlamda oyuncu olmaya karar veren Biricik, Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümünde lisans eğitimini tamamlarken, aynı zamanda da Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nda oyunculuk eğitimi aldı. Biricik, oyunculuk kariyerine Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda stajyer kadroda yer alarak başladı. Burada İkinin Biri, Yaşlı Hanımın Ziyareti, Gözlerimi Kaparım, Vazifemi Yaparım ve Yedi Kocalı Hürmüz gibi çeşitli oyunlarda rol aldı.

2007 yılında Maçolar dizisindeki yan rolüyle televizyonda ilk kez yer aldı. Daha sonra Toprağın Günlüğü kısa filmi çeken Biricik, Kanal D' de 2011 yılında yayımlanan Artiz Mektebi adlı oyunculuk yarışmasına katıldı ve burada birinciliği Alican Aytekin ile paylaştı. Daha sonra Muhteşem Yüzyıl 2011 ve Ustura Kemal 2012 dizilerinde küçük roller aldı. Düşman Kardeşler 2012 dizisindeki Derya adlı Trakyalı bir kızı canlandırdı. Oyuncu, TRT 1'de yayımlanan Beni Böyle Sev 2013 dizisinde Seda karakterini canlandırmış ve çeşitli reklâm filmlerinde oynamıştır. Biricik 2014 yılının Kasım ayında Kanal D'de başlayan Şeref Meselesi dizisinde Kübra karakterini canlandırdı. 2015-2017 yılları arasında Kanal D'de yayınlanan Hayat Şarkısı'nda Hülya karakterini canlandırdı. 2016 yılında Emre Yetkin'le evlendi. 2019 yılında yayınlanan Çiçero isimli sinema filminde Erdal Beşikçioğlu ile başrolü paylaştı. Aynı yıl Kuzgun dizisinde rol almaya başladı.

Magazin Haberleri Bülteni (15 Ocak 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet