Geri Dön

Kızı Mercan ile Bodrum'a gelen Özge Özpirinçci'den basın mensuplarına sitem!

Uzun süredir aşk yaşadığı meslektaşı Burak Yamantürk ile dünyaevine giren ve Aralık 2021'de ilk kez anne olma mutluluğu yaşayan Özge Özpirinçci, kızı Mercan ile Bodrum sezonunu açtı. Bir AVM'den çıkarken görüntülenen ünlü oyuncu, makyajsız haliyle dikkat çekerken, basın mensuplarına "Kucağımda bebeğim var, çekmeyin" dedi.

Son olarak Kıvanç Tatlıtuğ ile dijital platformda yayınlanan 'Yakamoz S-245' adlı bilim kurgu dizisinde 'Defne' karakterini canlandıran Özge Özpirinçci, 2014 yılında 'Tatar Ramazan' dizisinin setinde tanışarak aşk yaşamaya başladığı Burak Yamantürk ile geçtiğimiz eylül ayında Marmaris Bozburun'da nikâh masasına oturmuştu. 20 kişinin katıldığı törende nikâh şahitliklerini Tanem Sivar ile Nail Gönenli yapmıştı. Oyuncu çiftin kızları Mercan, aralık ayında dünyaya gelmişti.

"KEŞKE KIZIMA 'ÜZÜM' İSMİNİ KOYSAYDIM"

Yakın arkadaşları Tatlıtuğ ve modacı eşi Başak Dizer’in dünyaya gelen oğullarına Kurt Efe ismini verdiği hatırlatılan oyuncu, "Kurt Efe gayet tatlı, güzel bir isim. Keşke ben de Üzüm koysaydım diye düşünüyorum. Ama Mercan ismi kızıma çok yakıştı” ifadelerini kullanmıştı.

Setlere ne zaman döneceği sorulan Özpirinçci, "Şu anda çalışmak değil, önceliğim Mercan. Belli de olmaz. Gelen iyi bir teklif olduğunda Mercan da benimle sete gider gelir” açıklamasını yapmıştı.

İŞTE MERCAN BEBEK

Özpirinçci, geçtiğimiz ay eşi ile Yeniköy'de yer alan bir mekandan çıkarken objektiflere takılmıştı. Mercan’ı pusetiyle araç koltuğuna sabitlemeye çalışan ikilinin beş aylık bebekleri, ilk kez görüntülenmişti.

Kızı Mercan ile Bodruma gelen Özge Özpirinçciden basın mensuplarına sitem

"ÇEKMEYİN"

Yaz sezonunun gelmesiyle birlikte kızı Mercan’la birlikte Bodrum’a gelen 36 yaşındaki oyuncu, bu kez bir AVM'den çıkarken objektiflere takıldı. Basın mensuplarının sorularını yanıtlamamayı tercih eden Özpirinçci, "Kucağımda bebeğim var" diyerek, görüntü alınmamasını istedi.

Kızı Mercan ile Bodruma gelen Özge Özpirinçciden basın mensuplarına sitem

MAKYAJSIZ ÖZGE

Kucağında bebeğiyle aracına giderken görüntülenen oyuncuya, bazı hayranları anneliğin yakıştığını söyledi. Bebeğini araca bindiren Özge Özpirinçci, uzun süre bebek arabasını kapatmaya çalıştı. Makyajsız hali ile objektiflere takılan Özpirinçci, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından da makyajsız fotoğrafını paylaşmış ve gündem olmuştu.

Öte yandan ünlü oyuncunun, yaklaşık altı ayda doğum kilolarından tramamen kurtulduğu da dikkatlerden kaçmadı.

Kızı Mercan ile Bodruma gelen Özge Özpirinçciden basın mensuplarına sitemCadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber