Geri Dön

Kötü günleri anlattılar

Koronavirüs tedavisi sona eren Rüştü Reçber, eşi Işıl Reçber’le Şamdan Plus’a konuştu.

Kötü günleri anlattılar

Koronavirüs tedavisi sona eren Rüştü Reçber, eşi Işıl Reçber’le Şamdan Plus’a konuştu. Eski kaleci, “Virüsü nereden ve kimden kaptığıma dair net bir şey söylemek zor... Belirtiler başlayınca hastaneye gittim. Test sonuçları pozitif çıkınca, Sağlık Bakanlığı’nın tedavi prosedürü uygulandı. Doktorlarımız bu savaşın fedakâr kahramanlarıdır” dedi.
Işıl Hanım ise, “Kızım ve ben yurt dışından geldikten sonra evde bile izolasyondaydık. Sosyal medyada haksızlığa uğradım. Eşimin iyileşemeyeceğini düşünmedim. Sağlık çalışanlarına ve kalbi bizimle olan herkese minnettarız” şeklinde konuştu.

Tuğba Özay yangın sonrası Manavgat'ta: Daha fazla acı çekmemi istediniz!Manavgat'taki yangında çiftliği alevler arasın kalan Tuğba Özay, felç geçirdiğini söylemiş, bir gün sonra İstanbul'da bir açılışta görüntülenmişti. Neşeli halleriyle eleştiri oklarının hedefi olan Özay, yangın sonrası Manavgat’taki evine gitti. Yanan yerleri gösteren ünlü manken, "Felç olmamı istediniz!" sözleriyle kendisini reklam yapmakla suçlayanlara tepki gösterdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet