Geri Dön

Lindsay Lohan ile Bader Shammas nişanlandı

Uzun yıllardır herhangi bir yapımda rol almayan ABD'li oyuncu Lindsay Lohan, iki yıldır aşk yaşadığı sevgilisi Bader Shammas ile evleniyor. Önceki gün Shammas ile nişanlanan Lohan, mutluluğunu sosyal medya hesabından paylaştığı kareler ile takipçileriyle paylaştı.

Lindsay Lohan ile Bader Shammas nişanlandı

2000'lerin ilk yarısında sürdürdüğü hareketli hayat tarzı ve yarattığı skandallarla gündemden düşmeyen Lindsay Lohan, bir süredir sessizliğini koruyordu. Özel hayatını meraklı bakışlardan uzakta yaşamayı tercih eden Lohan, suskunluğunu Instagram hesabından yayınladığı gönderiyle duyurdu.

35 yaşındaki Lindsay Lohan, bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Bader Shammas ile nişanlandığını açıkladı. Shammas da Lohan ile evlilik yolunda ilk adımı attığını Twitter paylaşımıyla gözler önüne serdi.

"GELECEĞİM!"
Sevgilisiyle birlikte objektif karşısına geçen oyuncu, fotoğraflarını, "Aşkım... Hayatım... Ailem... Geleceğim..." ifadeleriyle yayınladı. Lindsay Lohan'ın parmağındaki iri taşlı nişan yüzüğü dikkatlerden kaçmazken, ikilinin yaklaşık iki yıldır birlikte olduğu belirtildi.

Lindsay Lohan ile Bader Shammas nişanlandı

"AŞKLARI GİDEREK GÜÇLENİYOR"
Uzun süredir hiçbir yapımda rol almayan Lohan, bu süreçte Hollywood'da değil, Dubai'de yaşadı. Hayatını toparlamak için büyük çaba sarf eden Lindsay Lohan ile Shammas'ın orada tanıştığı konuşuluyor. The Sun Gazetesi'ne konuşan çifte yakın bir kaynak; Lohan ile Shammas'ın ilişkisinin giderek güçlendiğini dile getirdi.

Ünlü oyuncunun nişanlısının, İsviçre merkezli bir bankanın Dubai şubesinin başkan yardımcısı olarak görev yaptığı da öğrenildi.

Lindsay Lohan ile Bader Shammas nişanlandı

Dünyaca ünlü star Inna, Çorlu’da mahsur kaldıYeni şarkısı ‘Up’ın promosyon çalışmaları için Romanya'dan Türkiye’ye gelmek için yola çıkan dünyaca ünlü şarkıcı ve söz yazarı Inna'nın uçağı, İstanbul’u felç eden kar fırtınası nedeniyle Çorlu’ya inmek zorunda kaldı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber