Geri Dön

MasterChef 1. finalist kim oldu? 28 Aralık MasterChef en yüksek puanı kim aldı?

Serhat mı, Emir mi, Barbaros mu? MasterChef 131. yeni bölümünde birinci finalist heyecanı yaşandı. Üç isim, jüriye birbirinden başarılı üç yaratıcı ve başarılı tabak çıkarmak için yarıştı. 28 Aralık Pazartesi akşamı final öncesi gerilim en yüksek seviyeye ulaştı. Peki, hangi yarışmacı en yüksek puanı aldı?

MasterChef 1. finalist kim oldu? 28 Aralık MasterChef en yüksek puanı kim aldı?

MasterChef Türkiye pazar akşamı eleme gecesinde Özgül yarışmaya veda eden isim oldu. Ardından yarışmanın ilk üçü de belirlendi. Finale az bir zaman kala Serhat, Emir ve Barbaros final öncesi ilk finalist olmak için üç farklı tabağı jüriye sundu. TV8'in başarılı yarışması pazartesi akşamı ilk finalistini çıkaracak. İşte, 28 Aralık MasterChef detayları...

MASTERCHEF BİRİNCİ FİNALİST KİM OLDU?

Ekranların en sevilen ve çok izlenen yarışması MasterChef, Özgül'ün yarışmadan ayrılmasının akabinde final için geri sayıma başladı. Son üç ise 1. finalist olmak için yarıştı. Ancak şu an finale giden ilk yarışmacı belirlenmedi. Jüriden iki yemekte aldığı yüksek puanlar sonucunda ilk finalist Barbaros oldu.

MasterChef 1. finalist kim oldu 28 Aralık MasterChef en yüksek puanı kim aldı

EN YÜKSEK PUANI KİM ALDI?

Üç farklı yemek çıkaran yarışmacıların tadımlarının ardından finalin adı açıklanmış olacak. İlk yaratıcılık tabağından Serhat 23, Barbaros 19 ve Emir de 20 puan aldı. İkinci yarışmanı ardından Serhat 39, Barbaros 45, Emir ise 39 puana ulaştı. Son tatlı tabakları ile yapılan değerlendirme sonucunda Serhat 61, Barbaros, 71 puan aldı. Emir ise aldığı puanlar sonucunda 65 puana ulaştı.

Emir ile Serhat ise salı akşamı düzenlenecek üç aşamalı yarışmada ikinci finalist olmak için yarışacak. Yarının konsepti ise tereyağı olacak.

 

Magazin Haberleri Bülteni (9 Mart 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet