Cadde'MasterChef 2022' şampiyonu Metin Yavuz fragmana damga vurdu! 'Finalde şampiyon olacak'

'MasterChef 2022' şampiyonu Metin Yavuz fragmana damga vurdu! 'Finalde şampiyon olacak'

13.06.2024 - 11:50 | Son Güncellenme:

Survivor All Star'ın büyük finali bu akşam gerçekleşecek. Bitişin ardından yemek yarışması MasterChef Türkiye izleyicilerle buluşacak. Yarın ekranlarda olacak yarışmanın fragmanına bu sefer 2022 şampiyonu Metin Yavuz damga vurdu. Yavuz, favori ismini açıkladı.

MasterChef 2022 şampiyonu Metin Yavuz fragmana damga vurdu Finalde şampiyon olacak

Jüri koltuğunda Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna'nın yer aldığı MasterChef 2024 Türkiye ilk sezon tanıtımı yayımlandı.

Haberin Devamı

Yeni sezonda farklı isimlerle dikkatleri üzerine çekecek olan yarışma programının ilk bölümü 14 Haziran Cuma akşamı ekrana gelecek.

FAVORİSİNİ AÇIKLADI

Geçtiğimiz sene All Star konseptiyle ekranlarda olan yarışmanın şampiyonu Esra olmuştu. Bu sene yayınlanan fragmana ise 2022 şampiyonu Metin Yavuz'un favorisini açıklaması damga vurdu.

MasterChef 2022 şampiyonu Metin Yavuz fragmana damga vurdu Finalde şampiyon olacak

SOMER ŞEF'İ ARADI

Bu sene yepyeni bir kadro ile başlayacak olan MasterChef Türkiye'nin fragmanına Metin Yavuz telefonla bağlandı. Yavuz, o yarışmacıyı görünce dayanamadı ve Somer Şef'i aradı.

"1 MİLYON BASARIM GARANTİ"

Metin Yavuz; 'Şef ben hiç hayatımda böyle kumar hiçbir şey oynamadım. 1 milyon basarım garanti. Finalde şampiyon olacak' dedi. Tanıtımdaki bu anlar kısa sürede gündem oldu.

Haberin Devamı

MASTERCHEF ALL STAR ŞAMPİYONU KİM OLMUŞTU?

MasterChef All Star'ın geçen sene finale kalan iki yarışmacısı Tahsin ve Esra olmuştu. Kıyasıya mücadelenin kazananı ve kupayı kaldıranı ise Esra Tokelli olmuştu.