Geri Dön

MasterChef Duygu Acarsoy kimdir, kaç yaşında, mesleği ne?

Duygu Acarsoy, MasterChef'in en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Özellikle Ayyüce ile yaşadığı gerilimle gündemden düşmeyen Duygu'nun hakkındaki bilgiler zaman zaman araştırılıyor. İşte MasterChef Duygu Acarsoy kimdir, kaç yaşında, mesleği ne? sorusunun cevabı...

MasterChef Duygu Acarsoy kimdir, kaç yaşında, mesleği ne?

MasterChef'in yeni sezonunun en dikkat çeken isimlerinden biri olan Duygu Acarsoy'un biyografisi sık sık aratılıyor. Tartışmanın odağında olan ismin hayatı, yaşı ve mesleği araştırılıyor.

DUYGU ACARSOY KİMDİR?

1985 yılında Ankara’da doğan Duygu Acarsoy, aslen Muğlalıdır. 2008 yılında Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi ve Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İnsan Kaynakları mezunu olan Acarsoy, şu anda aşçılık eğitiminin son yılını tamamlamaktadır.

MSA’da profesyonel pasta ve ekmekçilik eğitimini tamamladıktan sonra İspanya ve Almanya’da aldığı eğitimler ışığında birçok yerde şef olarak çalışmış; eğitmen olarak görev almıştır.

Duygu Acarsoy özellikle de ekşi maya ekmekler üzerine çalışmış, Ankara’da artizan ekmek, kruvasan ve tatlılar üreten bir işletmenin imalat koordinatörlüğünü üstlenmiştir. Aynı zamanda AHEP Üniversite’sinde eğitmen şef olarak görevini sürdürmektedir.

Magazin Haberleri Bülteni (23 Haziran 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet