Geri Dön

Masterchef Duygu kimdir, kaç yaşında? Masterchef Duygu Acarsoy ne iş yapıyor?

Masterchef Duygu, Kırmızı takımda yarışan isimler arasında yer alıyor. Dün yayınlanan Masterchef Türkiye bölümünde dokunulmazlık oyununu kaybeden ekip Kırmızı takım oldu. Kırmızı takım eleme adayı olarak potaya gönderdiği isimlerden biri ise Duygu Acarsoy oldu. Peki Masterchef Duygu kimdir?

Masterchef Duygu kimdir, kaç yaşında? Masterchef Duygu Acarsoy ne iş yapıyor?

Masterchef Duygu'nun yaşamı araştırılan konular arasında bulunuyor. Masterchef Türkiye'de rekabet kaldığı yerden devam ediyor.Kırmızı takım dokunulmazlık oyunu kaybettikten sonra arasında yaptığı oylama sonucunda Duygu elem potasına gitti. Peki Masterchef Duygu kimdir?

MASTERCHEF DUYGU KİMDİR?

1985 yılında Ankara’da doğan Duygu Acarsoy, aslen Muğlalıdır. 2008 yılında Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi ve Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İnsan Kaynakları mezunu olan Acarsoy, şu anda aşçılık eğitiminin son yılını tamamlamaktadır.

MSA’da profesyonel pasta ve ekmekçilik eğitimini tamamladıktan sonra İspanya ve Almanya’da aldığı eğitimler ışığında birçok yerde şef olarak çalışmış; eğitmen olarak görev almıştır.

Duygu Acarsoy özellikle de ekşi maya ekmekler üzerine çalışmış, Ankara’da artizan ekmek, kruvasan ve tatlılar üreten bir işletmenin imalat koordinatörlüğünü üstlenmiştir. Aynı zamanda AHEP Üniversite’sinde eğitmen şef olarak görevini sürdürmektedir.

Mahmut Tuncer sosyal medyayı salladı!Koronavirüs salgını nedeniyle önlem amaçlı kendini evde karantinaya alan türkücü Mahmut Tuncer, papağanı ile dans ettiği anları sosyal medyada paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet