Geri Dön

MasterChef Emre elendi mi, kimdir? MasterChef 2021 Emre Büber kaç yaşında, evli mi?

MasterChef Türkiye 2021 yarışmacıları arasında bulunan Emre Büber'in özel yaşamı merak konusu oldu. Hırsı ve başarısı ile dikkat çeken isimler arasında bulunan MasterChef Emre kimdir, nereli ve kaç yaşında? İşte MasterChef Emre'nin biyografisi haberimizde...

MasterChef Emre elendi mi, kimdir? MasterChef 2021 Emre Büber kaç yaşında, evli mi?

TV8 kanalının ilgiyle takip edilen yarışması MasterChef Türkiye'nin yarışmacıları merakla araştırılıyor. Bu isimler arasında Emre Büber de bulunuyor. Peki MasterChef Türkiye Emre Büber kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Emre'nin hayatına dair bilinenler...

MASTERCHEF TÜRKİYE YARIŞMACISI EMRE BÜBER KİMDİR?

MasterChef Emre Büber, 26 yaşında ve aslen Konya Bozkırlıdır. Lise eğitimini Açık öğretim lisesinde tamamlayan Emre Büber, 2015’de Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu’nda Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığından mezun oldu.

Ailesinden dedesi 1969’da Avusturya’ya gitmiştir. Emre de Avusturya’da doğmuştur ancak 12 yaşında Türkiye’ye gelip okuluna devam etmiştir.

Avusturya’da kokoreç, şırdan ve Adana şiş yapan bir mekanda çalışan Emre Büber, dünyaca ünlü İngiltereli şef Jamie Oliver’la da çalışmıştır.

Emre Büber, 4 yıl Antalya’da animatörlük yaptıktan sonra 19 yaşında Avusturya’ya geri döndü. 2 yıl süpermarkette çalıştıktan sonra yaklaşık 3-4 yıl profesyonel mutfakta çalıştı. Yemek yapmayı sevdiğini ifade eden Emre Büber, doğal ürünler yetiştirip onları sezonunda kullanmayı hedeflemiş.

EN BÜYÜK HAYALİ

MasterChef ana kadrosuna giren Emre Büber, ileride bir çiftlik restoranım olmasını, insanlara ürün değerini göstermek istediğini ve şuan MasterChef’te hedefim finalde yarışmak olduğunu söyledi. MasterChef Emre, yarışmaya 7 Kasım günü veda eden isim oldu. 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber