Geri Dön

MasterChef Güzide kimdir, kaç yaşında? MasterChef Güzide biyografisi

MasterChef Güzide kimdir sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Bu akşam ekrana gelecek olan MasterChef'te haftanın ikinci takım oyununda eski yarışmacılardan olan Güzide Mertcan yarışmaya gözleri bantlı halde tadım yapmak için gelecek. Peki MasterChef Güzide kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

MasterChef Güzide kimdir, kaç yaşında? MasterChef Güzide biyografisi

MasterChef Güzide kimdir sorusu merak içerisinde araştırma konusu olmaya devam ediyor. Bu akşam ekrana gelecek olan MasterChef 2020'de bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümde haftanın ilk takım oyunu oynanacak. Yarışmada kaptanlar arası düello ödülünü kazanan Barbaros'un seçtiği yemekler iki takım tarafından yapılacak. Yapılacak olan yemeklerin tadımları ise 2019 yarışmacıları tarafından yapılacak. Tadım yapacak isimler arasında ise MasterChef 2019 yarışmacısı Güzide'de yer alıyor. Peki MasterChef Güzide kimdir?

MASTERCHEF 2019 TÜRKİYE YARIŞMACISI GÜZİDE KİMDİR?

Güzide Mertcan, 31 yaşında Eğitimini Manisa ve İzmir’de tamamlayan Güzide Mertcan’ın asıl mesleği estetisyenlik ancak ablasıyla birlikte tekstil işleriyle uğraşıyor. Mustafa Mertcan ile evli olan Güzide Mertcan, aynı zamanda 3 çocuk annesi. Tatlı konusunda kendisini geliştiren ve iddialı olan MasterChef yarışmacısı denediği lezzetleri sosyal medyadan paylaşmayı da ihmal etmiyor.

KİMLE EVLİ?

MasterChef Türkiye yarışmacısı Güzide Mertcan, Mustafa Mertcan ile evli ve üç çocuğu var. Peki Mustafa Mertcan kimdir, ne iş yapıyor?

Güzide'nin eşi Mustafa Mertcan kimdir?

1981 yılında Kastamonu’da doğan Mustafa Mertcan, Üniversite döneminden itibaren ilgi duyduğu Simülatör alanında ilk girişimini yine okul yıllarında yaptı. Uzun yıllar üzerinde çalıştığı simülatörün ilk piyasaya sürümünü 2009 yılında gerçekleştirdi. Kurucusu olduğu şirketi Dof Robotik A.Ş. tüm dünyada 40 dan fazla ülkede 300 den fazla Hareketli Sinema satışı yaparak sektörün en büyüklerinin yanına adını yazdırdı. Şirketi 2011 yılından itibaren yurtdışına açılarak kısa sürede Eğlence Endüstrisinin önde gelen firmaları arasına girdi. Yeni teknoloji ve trendleri yakından takip ederek, yenilikler konusunda öncü olmak bakış açısıyla gelişmiş, üst düzey ve teknoloji bakımından yoğun ürünler üreterek yurtiçi ve yurtdışında şirketine birçok başarı ve ödül kazandırdı. Son olarak 2016 yılının Kasım ayında eğlence endüstrisinin en büyük organizasyonu IAAPA’dan “Brass Ring Award” ödülü alarak dünyada sektörü domino eden oyuncular listesine girdi.

 

 

Magazin Haberleri Bülteni (26 Kasım 2020)İşte magazin dünyasının öne çıkan haberleri...
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet