Geri Dön

MasterChef ikinci eleme adayı kim oldu 15 Aralık ? MasterChef ödül oyununu kim kazandı?

MasterChef Türkiye, 15 Aralık akşamı ödül oyunu ve eleme oyununa sahne oldu. Yeni bölümde finale kalan beş yarışmacı ve jüri Bolu'daydı. 2020 MasterChef Türkiye'de ilk kez yarışmacılar takım oyunu dışında bireysel beş farklı yemek çıkardı. Peki, MasterChef eleme adayı kim?

MasterChef ikinci eleme adayı kim oldu 15 Aralık ? MasterChef ödül oyununu kim kazandı?

Yarışmada son beşe kalan yarışmacılar, 15 Aralık'ta ödül oyunu için özel misafirlere birbirinden lezzetli yemekleri çıkardı. Bireysel yarışan isimler, beş farklı yemeği tek başlarına yapmış oldular. Finale sayılı günler kala ödül oyununu kim kazanacak? 

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef'in yayımlanan yeni bölümünde Bolu'da nefes kesen bir mücadele yaşandı. Mehmet Şef'in memleketinde yapılan yarışma sonucunda beş farklı yemeği ile beş yarışmacı da özel misafirler tarafından oylandı. Buna göre çorba, başlangıç, ara sıcak, ana yemek ve tatlı olmak üzere her yarışmacı her bir yemek için 10 üzerinden değerlendirildi. Eray, misafirlerden aldığı oylar neticesinde birinci oldu. Kazandığı 25 bin TL'yi ise diğer arkadaşlarıyla paylaşmak istediğini belirtti.

MASTERCHEF İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

İlk eleme adayı pazartesi günü belirlendi ve Eray oldu. İkinci aday için 4 yarışmacı kritik eleme yarışmasını oynayacak. Danilo Şef'in imza yemeği olan aranjman tabağını en iyi yapan dokunulmazlığı alacak ve en kötü yapan ise ikinci eleme adayı olacak. Jürinin değerlendirmesi sonucu dokunulmazlığı alan, birinci olan yarışmacı Serhat seçildi. Özgül ikinci olurken Barbaros ile Emir son ikiye kaldı. Böylelikle ikinci eleme adayı Barbaros oldu.

 

Neslihan Atagül eşinin gözlerinin içine bakıp şarkı söylediMurat Dalkılıç, dün akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda sahneye çıktı. Ünlü şarkıcıyı dinlemeye gelenler arasında Kadir Doğulu ve eşi Neslihan Atagül de vardı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner