Geri Dön

MasterChef Sergen Özen'den veda paylaşımı: Ailemsiniz artık

MasterChef Türkiye'nin sevilen yarışmacılarından Sergen Özen, çeyrek finalde yarışmaya veda etmişti. MasterChef 2021'de dördüncü olan Sergen, Instagram hesabından veda paylaşımı yaptı. Jüri üyeleriyle verdiği pozu yayınlayan Sergen, "Hepiniz ailem gibi oldunuz" dedi.

MasterChef Sergen Özen'den veda paylaşımı: Ailemsiniz artık

MasterChef Türkiye 2021'de aylardır süren maraton 14 Ocak Cuma akşamı ekrana gelecek olan büyük finalle noktalanacak. MasterChef'te Eren, Tahsin ve Hasan'la birlikte son dört yarışmacı arasına giren Sergen Özen, çeyrek finalde yarışmaya veda etmişti. Yarışmayı dördüncü olarak tamamlayan Sergen Özen, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla programa veda etti.

Sergen Özen, MasterChef'teki son gününde ünlü şefler Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Acun Medya yöneticileri Ahmet İrem Kanan ve Bilgin Arslan'la çekilen fotoğraflarını paylaştı.

MasterChef Sergen, paylaşımında; "Hepiniz ailem gibi oldunuz. Bana kattığınız yaşattığınız her şey için çok teşekkür ederim. Yani ailemsiniz artık hepinizi çok seviyorum" ifadelerini kullandı.

MasterChef Sergen Özenden veda paylaşımı: Ailemsiniz artık

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber