Geri Dön

MasterChef Türkiye 2020 yarışmacıları kimler? MasterChef Türkiye hız kesmiyor...

MasterChef Türkiye 2020'de ana kadro belli oluyor. Dün akşam yayınlanan bölümde 5. yarışmacı da belli oldu. Toplamda 16 yarışmacının ana kadroya seçileceği MasterChef Türkiye'de bu akşam yine kıyasıya bir mücadele var. 6. yarışmacı olarak kim kadroya dahil olacak merak konusu.

MasterChef Türkiye 2020 yarışmacıları kimler? MasterChef Türkiye hız kesmiyor...

TV8'in ilgiyle takip edilen yarışmacı MasterChef Türkiye'de mücadele devam ediyor. 28 kişinin içerisinden 16 yarışmacının ana kadroya seçileceği MasterChef Türkiye'de ilk dört yarışmacı belli olmuştu. Son yayınlanan bölümde ise 5. yarışmacı belli oldu. Dün akşam kadroya dahil olan isim kim oldu?

MASTERCHEF TÜRKİYE'DE 5. YARIŞMACI KİM OLDU?

Serhat Doğramacı, Duygu Acarsoy, Özgül Coşar, Emir Elidemir ilk dört yarışmacı olmaya hak kazanmıştır. Son bölümde ise 5. yarışmacı belli oldu. Ayyüce ve Sefa'nın son ikiye kaldığı yarışmada MasterChef Türkiye ana kadrosuna dahil olan isim Ayyüce oldu.

BERKER'İN TABAĞI DEĞERLENDİRİLMEYE ALINMADI

MasterChef Türkiye 7 Ağustos'ta yayınlanan bölümde Berker'in tabağı değerlendirilmeye alınmadı. Yemek yaparken terini eliyle silen ve elini yıkamayan Berker'in o anları kendisine izletildi. Şefler Berker'in yemeğinin tadına bakmadı.

MASTERCHEF TÜRKİYE YENİ BÖLÜMDE DEV MÜCADELE

MasterChef Türkiye yeni bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Bu akşamki bölümde 16 kişilik ana kadronun 6. yarışmacısı belli olacak. Kıyasıya mücadelenin yaşanacağı MasterChef Türkiye'de zorlu anlar yaşanacak.

Zor günleri atlatan Hakan Taşıyan'dan aylar sonra bir ilk!Hakan Taşıyan, geçtiğimiz aylarda Ankara Şehir Hastanesi'nde karaciğer ve böbrek nakli olmuştu. Ünlü şarkıcı, ameliyatlarının ardından sağlığına kavuştu. 48 yaşındaki Taşıyan, uzun süre sonra ortaya çıktı ve 'Güz Gülleri' isimli şarkıyı seslendirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber