Geri Dön

Masterchef'te kim elendi? 20 Eylül Masterchef Türkiye'de elenen isim belli oldu! İşte yeni yarışmacı...

Masterchef eleme bölümü dün akşam yayınlandı. Bu hafta Masterchef eleme potasında Özgül, Serhat, Selin, Berker, Sefa ve Tanya vardı. 6 isimden birinin Masterchef rüyası eleme potasında son buldu. Peki 20 Eylül'de Masterchef'te kim elendi?

Masterchef'te kim elendi? 20 Eylül Masterchef Türkiye'de elenen isim belli oldu! İşte yeni yarışmacı...

Masterchef'te rekabet kaldığı yerden devam ediyor. Heyecanın tavan yaptığı yarışma Masterchef'in dün ekranlara gelen bölümünde yarışmacılar programa veda etmemek için yarıştılar. Masterchef'e veda eden isim belli oldu. Yeni bölüm fragmanında ise yarışmada yer alacak yeni yarışmacı yer aldı. Peki 20 Eylül'de Masterchef'te kim elendi? Masterchef'in yeni yarışmacısı kim oldu?

MASTERCHEF'TE İLK ELEME TURUNU HANGİ İSİMLER GEÇTİ?

Ana malzeme olarak yarışmacılara peynir verildi. Peynir ile en iyi tabağı hazırlayan Serhat, Sefa ve Özgül eleme turundan çıktılar.

30 EYLÜL MASTERCHEF'TE KİM ELENDİ?

Masterchef'te dün son 3'e Berker, Tanya ve Selin kaldı. Eleme potasından çıkan ilk isim Berker oldu. Yarışmaya veda eden isim ise Selin oldu.

MASTERCHEF YENİ YARIŞMACISI KİM OLDU?

Masterchef'in yeni bölüm fragmanında yeni yarışmacının Walison Fonseca olduğu gözüktü.

İngiltere Nusret'i konuşuyor! Bifteğin fiyatı dudak uçuklattıYeni restoranını İngiltere'nin başkenti Londra'da açan Nusret Gökçe'nin ünlü konuklarından biri de İngiliz sosyetesinin tanınmış simalarından, reality şov yıldızı ve iş insanı Gemma Collins oldu. Collins'in yediği altın kaplama bifteğin fiyatı ise dudak uçuklattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber