Geri Dön

Masumlar Apartmanı yeni sezon ne zaman başlayacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dizi sezonu başladı. Masumlar Apartmanı'nın yeni sezonu izleyicisi tarafından merakla bekleniyor. Seyirciler eylül ayı ile birlikte sıklıkla "Masumlar Apartmanı ne zaman başlayacak?" sorusunu yöneltiyor.

Masumlar Apartmanı'nın yayın gününde dizinin takipçileri yeni sezon tarihini merak ediyor. Bu nedenle de "Masumlar Apartmanı bugün var mı, yeni sezon ne zaman başlayacak?" sorusuna cevap aranıyor.

MASUMLAR APARTMANI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Masumlar Apartmanı'nın ne zaman başlayacağına yönelik kanaldan ve yapımcılardan bir duyuru gelmedi. Dizinin yeni sezonu 14 Eylül Salı günü ekran ageliyor. Yeni bölüm fragmanı da izleyici ile paylaşıldı.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

İnci’nin gerçekleri öğrenmesinin ardından Han İnci’nin onu terk etmemesi için ikna etmeye çalışır. İnci ise kararlıdır. O sırada İnci’nin öğrendiği başka bir gerçek ise olayların akışını tamamen değiştirecektir. Safiye bir yandan Han ve İnci’nin yaşadıklarına üzülür, ailesini toparlamaya çalışırken, diğer yandan da Naci’nin gidişinin yaklaşmasıyla karmakarışık duygular içindedir. Esat ise Gülben’in neden onunla görüşmediğini öğrenmek için çırpınır ve sonunda Gülben’le konuşmayı başarır.

Serkan Kaya'nın büyük acısı! Babasını toprağa verdi'Zor Bela', 'Kalakaldım', 'Mesele' gibi şarkılarla şöhreti yakalayan Serkan Kaya'nın babası Şakir Kaya hayatını kaybetti. Ünlü şarkıcının babası memleketi Sivas’ta bugün toprağa verildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber