Geri Dön

Merve Özbey: Bu akşam belki de acı çekeceğiz!

Şarkıcı Merve Özbey, 'Tamamen Arabesk' projesiyle Uniq Açıkhava sahnesinde konser verdi. Geçmişten günümüze sevilen arabesk eserleri 34 kişilik dev orkestra eşliğinde seslendiren sanatçı, seyircilerine nostaljik bir müzik ziyafeti sundu.

Merve Özbey: Bu akşam belki de acı çekeceğiz!

Merve Özbey, 2.5 aylık hazırlık süreci geçirdiği konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Ünlü şarkıcı, Tuvana Büyükçınar imzalı kostümüyle ilgili övgülere, "O işlerden hiç anlamayan bir kadınım. Konsere odaklanmak için kendimi emin ellere bıraktım" dedi.

"Bu akşam arabesk şarkılarla geçmişe gidip, belki de acı çekeceğiz" diyen Özbey, iki saat boyunca misafirlerine zaman yolculuğu yaptırdı.

"HAMİLE OLMANIN SAHNEYE ETKİSİ YOK"

İkinci kez anne olmaya hazırlanan şarkıcı, "Bir misafir de karnınızda, bununla ilgili ne hissediyorsunuz?" sorusuna, "Neredeyse gelecek. Hamile olmamın sahneye etkisi yok. İnşallah huzurlu, sağlıklı ve mutlu gelir" yanıtını verdi.

Merve Özbey: Bu akşam belki de acı çekeceğiz

SANATÇI ARKADAŞLARI YALNIZ BIRAKMADI

Müzikseverlerin tezahüratları ve alkışları karşısında sahnede duygusal anlar yaşayan sanatçının konseri izlemeye gelenler arasında Bengü, Derya Uluğ, Yasemin Sakallıoğlu ve Sinan Akçıl gibi ünlü isimler de vardı.

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber