Geri Dön

Milyonfest Ankara!

12-13-14-15 Ekim tarihlerinde ODTÜ Mezunlar Derneği Vişnelik Tesisleri’nde Umut Kuzey'in öncülüğünde gerçekleşecek olan Milyonfest Ankara 4 gün boyunca müzikseverlere %100 müzik ve eğlence garantisi veriyor.

Milyonfest Ankara!

Türk rock müziğine birçok önemli grup kazandıran Ankara bu kez 2 ayrı sahnede 48 değerli sanatçıya ev sahipliği yapacak.

12-13-14-15 Ekim tarihlerinde ODTÜ Mezunlar Derneği Vişnelik Tesisleri’nde Umut Kuzey'in öncülüğünde gerçekleşecek olan Milyonfest Ankara 4 gün boyunca müzikseverlere %100 müzik ve eğlence garantisi veriyor.

ANKARA'DA DEV ROCK MÜZİK ŞÖLENİ
Başta kamplı festival kültürünün lokomotifi Zeytinli Rock Festivali olmak üzere bu yıl Kuşadası Gençlik Festivali, Çukurova Rock Festivali, Samsun Gençlik Festivali ve Milyonfest Erdemli ile onbinlerce müzikseveri Türk rock müziğinin yıldızları ile buluşturan Milyon Yapım'dan sürpriz bir festival daha geliyor. Adana, Samsun, Kuşadası, Zeytinli ve Mersin Erdemli'den sonraki bu yılki yeni durağımız Ankara... Milyonfest Ankara ile 12-15 Ekim tarihlerinde ODTÜ Vişnelik Tesisleri, 4 gün boyunca büyük bir rock müzik şölenine ev sahipliği yapacak. Şebnem Ferah’tan Manga’ya; Teoman’dan Athena’ya; Selda Bağcan'dan Mor ve Ötesi'ne yıldızlar karması rock müzik severlere unutulmaz bir festival deneyimi yaşatacak.

ANKARA KÖKENLİ GRUPLAR KENDİ EVLERİNDE SAHNEDE...

Müzik kariyerlerine Ankara'dan başlayarak başarılarıyla tüm Türkiye'de ses getiren Zakkum, Seksendört, Pamela, Özge Fışkın, Ezhel ve Senforock'un da aralarında bulunduğu 17 Ankara kökenli sanatçı kendi evlerinde başkentlilere gerçek bir rock şöleni yaşatacak.

KRAL POP TV VE MİLYON TV EKRANLARINDAN CANLI YAYIN
12-13-14-15 Ekim tarihlerinde ODTÜ Vişnelik Tesisleri’nde %100 müzik ve eğlence ile gerçekleşecek. Milyonfest Ankara, Kral Pop Tv ve Milyon Tv medya sponsorlukları ile Redbull'un katkılarıyla düzenlenecek. Festival boyunca Kral Pop Tv ile Milyon Tv ekranlarından ve milyontv.com adresi üzerinden yapılacak canlı yayınlarla festival coşkusu tüm ülkeye yayılacak.

12 EKİM PERŞEMBE
MOR VE ÖTESİ
MABEL MATİZ
ADAMLAR
DENİZ TEKİN
YÖKŞ
EZGİ AKTAN
EMRE AYDIN
ZAKKUM
GEVENDE
PERA
EZHEL
LARA Dİ LARA

13 EKİM CUMA
TEOMAN
SEKSENDÖRT
UMUT KUZEY
NİYAZİ KOYUNCU
TNK
VOKALEMUN
MANGA
PİNHANİ
PAMELA
MEHMET GÜRELİ
ÖZGE FIŞKIN
UTEPILS

14 EKİM CUMARTESİ
ŞEBNEM FERAH
KURBAN
OGÜN SANLISOY
KURTALAN EKSPRES
BLACK TOOTH
THE MADCAP
SELDA BAĞCAN&BOOM PAM
CEM ADRIAN
FLÖRT
HÜSNÜ ARKAN
ÇAMUR
DİLHAN ŞEŞEN

15 EKİM PAZAR
ATHENA
PİLLİ BEBEK
SENFOROCK
MURAT İLKAN&METİN TÜRKCAN
NADAS
DÖRT
HAYKO CEPKİN
MOĞOLLAR
İSKENDER PAYDAŞ
METROPOLİS
GÖKCAN SANLIMAN
SET

Seda Sayan'dan hastane odasında duygusal paylaşımSosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlü isimlerden biri olan Seda Sayan, ablası ile geçtiğimiz aylarda trafik kazası geçiren eniştesinin 15'inci evlilik yıl dönümlerini kutladı. Sayan, hastane odasında yaptıkları özel kutlamayı takipçileriyle paylaştı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet