Geri Dön

Murat Boz, TBS mezuniyet gecesinde

'Dünya İnsanı Yetiştirme' vizyonuyla kurulan ve her yıl olduğu gibi bu yılda mezunlarına dünya üniversitelerinden kabuller aldıran Tarabya İngiliz Okulları, artık geleneksel hale gelen mezuniyet törenlerini bu yıl Murat Boz konseriyle gerçekleştirdi.

Murat Boz, TBS mezuniyet gecesinde

The Grand Tarabya Hotel’de gerçekleşen geceye çocuklarının mezuniyetini izlemek isteyen cemiyet ve iş dünyasının önemli isimleri katıldı.

Murat Boz’un sahne almasının öncesinde gerçekleşen mezuniyet törenin açılış konuşmasını Tarabya British Schools (TBS) Genel Müdürü Janet Williams-İpek yaptı.

Ardından Boz kendisi için özel olarak hazırlanan sahneye çıktı. Tüm konukların büyük keyif aldığı bir konser veren Murat Boz, tüm öğrencileri kutladı ve başarılarının devamını diledi.

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber