Geri Dön

Murat Yıldırım: Iman’a ikinci görüşümde evlenme teklif ettim

2016 yılında nikah masasına oturan ünlü oyuncu Murat Yıldırım, Iman Elbani’ye olan aşkını anlattı.Yıldırım, "Iman’a ikinci görüşümde evlenme teklif ettim. Benim de hayatımda bir kere oldu" açıklamasında bulundu.

Murat Yıldırım: Iman’a ikinci görüşümde evlenme teklif ettim

 Hakan Gence’nin Hürriyet YouTube’daki ‘Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’ programına bu hafta Murat Yıldırım konuk oldu. Ünlü oyuncu, 2016 yılında evlendiği eşi Iman Elbani’ye olan aşkını anlattı: “Iman’a ikinci görüşümde evlenme teklif ettim. Bu anlatılacak bir şey değil. Yaşarsın, hissedersin, yıllarca tanıyor gibi sohbet edersin... Benim de hayatımda bir kere oldu.”

Murat Yıldırım: Iman’a ikinci görüşümde evlenme teklif ettim

'SINIRLARIM YOKTUR'
Hiç sınırları olmadığını da sözlerine ekleyen Murat Yıldırım, “İstanbul’a geldiğimde 18 yaşındaydım. 35 yaşına kadar çılgınlıklarla geçti hayatım. Ama zamanla insan duruluyor. Kendi hayatımda hiç sınırlarım yoktur. Canım ne isterse onu yaparım” diye konuştu.

İş dışında kendi kabuğunda olmayı tercih ettiğini belirten Yıldırım, “Film ya da dizi sürecinde değilsem kendi kabuğuma çekilmeyi seviyorum. Unutuyorum her şeyi, organik yaşamaya devam ediyorum” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber