Geri Dön

Nesrin Cavadzade-Gökhan Alkan'dan 'ayrılık yok' pozu!

Çekimleri Antakya'da devam eden 'Kalp Yarası' dizisinde başrol oynayan Gökhan Alkan ile 'Üç Kuruş' dizisi ile ekranlara dönmeyen hazırlanan Nesrin Cavadzade'nin aşkı doludizgin devam ediyor.

Nesrin Cavadzade-Gökhan Alkan'dan 'ayrılık yok' pozu!

Gökhan Alkan ile Nesrin Cavadzade'nin ilişkisi Kasım 2020'de ortaya çıkmıştı. Geçtiğimiz yaz evlilik yolunda ilk adımı atıp nişanlanmışlardı. Ancak kısa süre önce ikili hakkında ayrılık haberleri çıkmıştı.

BEĞENİ YAĞDI
Nesrin Cavadzade (39) ile sarmaş dolaş pozlarını Instagram hesabından yalanlayan 33 yaşındaki yakışıklı oyuncu, yaklaşık 550 bin beğeni alan paylaşımı ile ayrılık dedikodularını yalanlamış oldu.

Nesrin Cavadzade-Gökhan Alkandan ayrılık yok pozu

Oyuncu kadrosunda yer aldıkları 'Yasak Elma' dizisinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan ünlü çift, birliktelikleri ile sık sık magazin gündemine geliyor.

Nilgün Belgün: Son eşim beni arkadaşımla aldattı!teve2’de; sunuculuğunu, Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner’in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası' programına Nilgün Belgün katıldı. İlk evliliğini 19 yaşında yapan usta oyuncu, üçüncü evliliğine dair çok konuşulacak bir açıklamada bulundu. İşte detaylar...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber