Geri Dön

Okan Bayülgen'den 'p.ç kurusu, eşek oğlu eşek' açıklaması

Okan Bayülgen, Eşek oğlu eşek, p.ç kurusu gibi ifadelerin küfür olmadığını, RTÜK bu ifadelere ceza kesiyorsa ben onlara Türkçe danışmanlık verebiliceğini söyledi.

Okan Bayülgen'den 'p.ç kurusu, eşek oğlu eşek' açıklaması

Sunuculuğunu Okan Bayülgen’in üstlendiği Dada'nın dün geceki konukları başarılı aşçı Sahrap Soysal, sevilen şarkıcı Gülçin Ergül, son olarak ‘İşte Benim Stilim’de jüri üyesi olarak gördüğümüz Kemal Doğulu, “2’si Bir Arada” oyununun başrol oyuncuları Cemal Hünal ile Neslihan Yeldan ve pop şarkıcısı Çağlayan Topaloğlu oldu.

"HALBUKİ EŞEK OĞLU EŞEK, P.Ç KURUSU GİBİ..."
Popçu Çağlayan Topaloğlu babasının bir radyo programında kendisine "İyi eşek oğlu eşektir" dediğini hatırlatınca Okan Bayülgen de 'Halbuki p.ç kurusu, eşek oğlu eşek gibi deyimler...' deyince stüdyoda kahkahalar yükseldi. Bu ifadelerin ayıp olmadığını iddia eden program sunucusu Okan Bayülgen, "Bu durum rahmetli Mehmet Ali Birand'ın da başına geldi. Radyo Televizyon Üst Kurulu'na böyle sözcüklerle ilgili şikayetler olduğunda RTÜK toplantılarına bir Türkçe uzamanı almakta yarar var. Eğer RTÜK bir Türkçe uzmanı bulamıyorsa beni çağırabilirler. Memnuniyetle Ankara'ya gider kurullara danışmanlık yapabilirim" dedi.

Cem Davran'dan duygusal paylaşımAnnesiyle birlikte çektiği videoyu Instagram hesabından paylaşan Cem Davran, “Sevdiği şarkılarla, geçen doksan yıla yakın bir masalı hatırlatmaya çalışırsın. Bebeğiydin bir zamanlar, bebeğin olur gün gelir. Beni hatırlamasa da şarkıları hatırlıyor” dedi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber