Geri Dön

Onur Buldu'dan Sarp Apak'la nostaljik poz

Onur Buldu son günlerde sosyal medya paylaşımlarına hız verdi. Güldür Güldür'ün Bilal'i Onur Buldu eşiyle aşk pozundan sonra ünlü oyuncuyla eski bir fotoğrafını da sosyal medyada paylaştı.

Onur Buldu'dan Sarp Apak'la nostaljik poz

Güldür Güldür Show adlı programda canlandırdığı tiplemelerle adından sıkça söz ettiren oyuncu Onur Buldu öğretmen eşiyle yaptığı paylaşımla beğeni toplamıştı. Onur Buldu'dan şimdi de nostaljik bir paylaşım geldi.

Sosyal medya hesabından oyuncu arkadaşlarıyla tatile giderken otobüste çekildikleri bir fotoğrafı yayınlayan Buldu geçmişi yad etti.

Ünlü oyuncu yıllar önce çekilen bu karenin altına 'Sarp Apak ve dünyanın en yetenekli adamı Mehmet Demiralp... Salihli’de yumurta gibi kokan otele giderken' notunu düştü. Hasibe Eren bu poza "Sarp’ın o yaştaki yaşam sevinci?" notunu düştü. Aylin Kontante ve Uğur Bilgin ise fotoğrafa kalp emojisi bıraktı.

Onur Buldudan Sarp Apakla nostaljik poz

Seksenler dizisinin ünlü oyuncusu Kemal Kuruçay, hayatını kaybettiSeksenler dizisinde "Seyfi" karakterini canlandıran oyuncu Kemal Kuruçay, 59 yaşında hayatını kaybetti. Kültür ve Turizm Bakanlığının sosyal medya hesabında Kuruçay'ın vefat haberi, "Tiyatro ve sinemamızın sevilen ismi Kemal Kuruçay’ın vefatını derin bir üzüntüyle öğrendik. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz" ifadesiyle duyuruldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber