Cadde Özge Özpirinçci'den yeni proje müjdesi

Özge Özpirinçci'den yeni proje müjdesi

28.04.2023 - 08:30 | Son Güncellenme:

Kendisi gibi oyuncu olan Burak Yamantürk ile geçtiğimiz yıl hayatını birleştiren ve evlendikten kısa bir süre sonra Mercan ismini verdiği kızını dünyaya getirerek ilk kez annelik heyecanı yaşayan Özge Özpirinçci, yeni bir projeyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Özge Özpirinçciden yeni proje müjdesi

Aralık 2021'de kızı Mercan'ı kucağına alan ve şimdilerde vaktinin tamamını kızı ile geçiren Özge Özpirinçci, geçtiğimiz akşam eşi Burak Yamantürk ile birlikte Etiler Akmerkez’de bulunan eczane çıkışı görüntülendi.

Haberin Devamı

POŞET DOLUSU VİTAMİN İLACI ALDILAR

Basın mensuplarına poz verdikten sonra kendisine yöneltilen soruları yanıtlayan çiftten Özpiriçci, ''Eczaneden vitamin ilaçları aldık. Bir hastalık durumumuz yok. Ben böyle poşet poşet vitamin ilaçları alıp kür yapıyorum'' dedi.

Özge Özpirinçciden yeni proje müjdesi


EKRANLARA DÖNMEYE HAZIRLANIYOR 

Dijital bir platformda yayınlanacak olan yeni bir anlaşmaya imza attığını belirten oyuncu, ''Yeni bir anlaşma. Bunun kutlamasını da yaptık geçtiğimiz gece arkadaşlarımızla'' diyerek fazla detay vermedi. Ünlü çift ayaküstü basın mensuplarıyla konuştuktan sonra, alışveriş merkezinde gezmeye devam etti. 

Özge Özpirinçciden yeni proje müjdesi


YENİ YAŞINI DOSTLARIYLA KUTLADI

1 Nisan 1986 doğumlu olan Özge Özpirinçci, geçtiğimiz günlerde 37'nci yaşını kutlamıştı. Dostlarıyla birlikte büyük bir bir kutlama organize eden oyuncuyu doğum gününde Kıvanç Tatlıtuğ, Çağla Şıkel, Berrak Tüzünataç, Aslı İnandık, Umut Evirgen, Necip Memili, Ece Sükan, Birkan Sokullu, Serkan Keskin gibi ünlü isimler de yalnız bırakmamıştı.

Özge Özpirinçciden yeni proje müjdesi

Yazarlar