Geri Dön

Özlem Yıldız genç mankenlere taş çıkardı

Fit görüntüsü ve bronz teniyle dikkat çeken sunucu Özlem Yıldız, her yaz olduğu gibi bu yıl da tatil sezonunu Bodrum'da açtı. Önceki gün otelin plajında görüntülenen Yıldız, Bodrum'un bunaltıcı sıcağına daha fazla dayanamayarak kendini denize attı. Deniz’de dostlarıyla birlikte eğlenceli anlar geçiren Yıldız, fit görüntüsüyle dikkatleri üzerine çekti.

Özlem Yıldız genç mankenlere taş çıkardı

Kanal D ekranlarında 'Konuştukça' isimli programı sunan Özlem Yıldız, 2005 yılında iş insanı Sinan Serter ile dünyaevine girmiş, 2013'te boşanmıştı. İkilinin bu evlilikten 2006'da Demir adını verdikleri oğulları dünyaya gelmişti. 2009'da maddi sıkıntıya girene kadar şaşalı bir hayat süren Sinan Serter, daha sonra yaşadığı maddi krizle haberlere konu olmuştu.

2022 DİLEĞİNİ PAYLAŞTI

Demir Serter, 31 Aralık'ta sosyal medya hesabından anne ve babasının da yüzlerinin güldüğü bir fotoğrafını yayınlamıştı. Demir, Instagram gönderisinde yeni yıl dileği olarak ise şu notu yazmıştı:

Acısıyla tatlısıyla 2021 yılını geride bırakıyoruz. Umarım 2022 tüm problemlerimizi ve pandemiyi geride bıraktığımız bir yıl olur. Herkese iyi seneler.

Özlem Yıldız genç mankenlere taş çıkardı

"O KADARINI KADINLAR YAPSIN"

Geçtiğimiz yıl Nişantaşı'nda görüntülenen Özlem Yıldız, erkeklerin de bakımlı olması gerektiğini ancak bir erkeğin sürekli bakım merkezinde olmasını kabul edemeyeceğini söylemişti. Ünlü sunucu, "Erkeklerin de bakımlı olması lazım; onlar da yaşlanıyor, onların da cildine dikkat etmesi lazım. Bu kendini sevmekle alakalı, tabii maddi karşılığı da var" ifadelerini kullanmıştı.

Yıldız, "Bakım merkezlerinden çıkmayan erkeğe de gerek yok. O kadarını kadınlar yapsın, erkekler işine gücüne gitsin. O kaşlar böyle havaya kalkıyor ya yok, olacak iş değil" demişti.

Özlem Yıldız genç mankenlere taş çıkardı

"ERKEK ÇOCUĞU ANNESİNİ KISKANIYOR"

Klass Ödülleri Gala Seremonisi'ne katılan Özlem Yıldız, erkek çocuklarının anneyi kıskandığını belirterek, 15 yaşındaki oğlu Demir Serter'le yaşadığı bir olayı anlattı.

Yıldız, "Arkadaşlar bu benim normale dönmüş halim. İnanın tanıyamazdınız, kapkaraydım. Hatta bu akşam bu elbiseyi giymeden önce oğlum gördü, 'Bu kıyafetle gidemezsin, çok açık' dedi. İnan giydim ve kaçtım. Erkek çocuğu annesini kıskanıyor ama kıyafetim normal" şeklinde konuştu.

Özlem Yıldız genç mankenlere taş çıkardı

BODRUM TATİLİNDE GÖRÜNTÜLENDİ

Özlem Yıldız, önceki gün Bodrum'da Azka Otel'in beach'inde görüntülendi. Plajda yakın arkadaşları Emine Ün ve İlgi Gövsa ile birlikte güneşlenerek sohbet eden başarılı manken, Bodrum'un bunaltıcı sıcağına daha fazla dayanamayarak kendini denize attı.

Özlem Yıldız genç mankenlere taş çıkardı

Denizde dostlarıyla birlikte eğlenceli anlar geçiren Özlem Yıldız, fit fiziğiyle de genç mankenlere taş çıkardı, tüm bakışları üzerinde topladı.

Özlem Yıldız genç mankenlere taş çıkardı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber