Geri Dön

Perşembenin galibi değişmedi! 'Camdaki Kız' zirvede yer aldı

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı Kanal D dizisi 'Camdaki Kız', 18 Kasım'da yayınlanan son bölümü ile perşembe akşamına damga vurdu.

Perşembenin galibi değişmedi! 'Camdaki Kız' zirvede yer aldı

Kantar Medya’nın verilerine göre; Camdaki Kız'ın 20'nci bölümü, Total kategorisinde 8,88 reyting ve yüzde 21,07 izlenme payı ile, AB kategorisinde 10,98 reyting ve yüzde 28,57 izlenme payı ile, ABC1 kategorisinde ise 11,20 reyting ve yüzde 26.04 izlenme payı ile üç kategoride de birinci olarak, günün en çok izlenen yapımı oldu.

Havaalanına giderek Sedat’ı eve döndürmeyi başaran Nalan, Rafet Bey’i de çocuklarını affetmeye ikna etti. Tüm ailesini tekrar konakta toplayan Rafet, onlara bir şans daha verdi. Feride’nin de ısrarlarıyla kendisine gelen dergi kapak çekimi teklifini kabul eden Nalan, Sedat’a karşı gücü eline almak üzere harekete geçmeye başladı. Muzo ise Nalan’a benzetmeye çalıştığı yalancı sevgilisi Melisa’yı Nalan ve Sedat ile tanıştırdı. Nalan, Sedat’ı Cana ile yakalayacağını zannederken Cana ile buluşmaya gelenin Adil olduğunu gördü.

Perşembenin galibi değişmedi Camdaki Kız zirvede yer aldı

'Nalan' karakterini Burcu Biricik’in canlandırdığı dizinin oyuncu kadrosunda; Cihangir Ceyhan, Devrim Yakut, Enis Arıkan, Engin Şenkan, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şeri-foğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek gibi başarılı isimler rol alıyor. Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu ve Yeşim Aslan’ın kaleme aldığı dizinin yönetmenliğini ise Nadim Güç üstleniyor.

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği Camdaki Kız, yeni bölümleriyle her perşembe akşamı Kanal D’de.

Perşembenin galibi değişmedi Camdaki Kız zirvede yer aldı

Amanda Kloots koronavirüs nedeniyle kaybettiği eşi Nick Cordero'yu andıTiyatro oyuncusu Amanda Kloots, 2020'de koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden eşi Nick Cordero'nun vefat etmeden önce yeni doğan oğulları Elvis Eduardo'yu beslerken çektiği videoyu yayınladı. "Eskiden bunu izlemek beni üzüyordu. Ama şimdi gülümseyerek izliyorum" diyen Kloost, eşinin ölümünden çıkardığı dersleri takipçileriyle paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber