Geri Dön

'Rahmi Özkan öldü' iddialarına Müge Anlı'dan cevap!

Müge Anlı'nın sunumunu yaptığı programda avukat sıfatı ile katkıda bulunan Rahmi Özkan için bir süredir sosyal medya üzerinden devam eden 'öldü' iddiaları yanıt buldu. Konuyla ilgili kendi sosyal medya hesabı üzerinden yanıt verme gerekliliği duyan Müge Anlı, Avukat Rahmi Özkan öldü iddialarını yazılı bir açıklama ile cevaplandırdı.

'Rahmi Özkan öldü' iddialarına Müge Anlı'dan cevap!

Bir süredir sosyal medya ve bazı internet sitelerinde ortaya atılan 'Rahmi Özkan öldü' iddialarına yanıt geldi. Programın yapımcı kuruluşu Mavi Klaket'in yapmış olduğu açıklamayı kendi sosyal medya hesabından paylaşan Müge Anlı, konuya açıklık getirdi. İşte, açıklama detayları;

"Uzunca bir süredir sosyal medya ve birtakım medya kuruluşlarında programımızın avukatı sayın Rahmi Özkan'ın öldüğü yönünde paylaşım ve haberler yer almaktadır. Ancak kamuoyunu meşgul etmekte olan söz konusu haber ve paylaşımlar asılsız olup gerçeği yansıtmamaktadır. Konuyla ilgili olarak hem kıymetli izleyicilerimize hem de programımıza yönelik yıpratma çabalarının son bulması adına gerekli hukuki süreçler tarafımızca ivedi şekilde başlatılacaktır. Bu tür mesnetsiz haber ve paylaşımların kimseye bir faydası olmayacağının altını çizer bundan sonraki süreçte yapılacak açıklamalardan ilgili kurum ve kişilerin sorumlu olacağını beyan ederiz. Yeni sezonda görüşmek dileğimizle... "

Rahmi Özkan öldü iddialarına Müge Anlıdan cevap


'Masumlar Apartmanı' oyuncuları yeni sezon ilk bölümü birlikte izlediTRT 1’in geçen sezona damgasını vuran dizisi Masumlar Apartmanı, yeni sezon ilk bölümüyle 14 Eylül Salı akşamı izleyici karşısına çıktı. Kadrosuna Melisa Şenolsun'un da katıldığı dizinin ünlü oyuncuları, yeni sezon ilk bölümü hep birlikte izledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner