Geri Dön

Rahul Vohra koronavirüse yenik düştü

35 yaşındaki Hintli aktör Rahul Vohra, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs sebebiyle hayata veda etti. Vohra'nın ölmeden önce çektiği video, ülkedeki sağlık sisteminin durumunu yeniden tartışmaya açtı.

Rahul Vohra koronavirüse yenik düştü

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından en çok etkilenen ülkelerden Hindistan'dan acı haberler gelmeye devam ediyor. Hintli aktör ve vlogger Rahul Vohra da virüs nedeniyle yaşamını yitirdi.

Acı haberi Vohra'nın eşi Jyoti Tiwari, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

"GÖREVLİLER GELMİYOR"
Oyuncu, hastane yatağından çekilen son videosunda gördüğü tıbbi bakımı eleştirmişti. Rahul Vohra, oksijen maskesi ile çektiği videoda, "Görevliyi çağırmaya çalışıyorsun ama gelmiyorlar. Bir saat veya daha fazla sürede gelirler ve yokluklarını bir şekilde yönetmeniz gerekir" ifadelerini kullanmıştı.

Rahul Vohra koronavirüse yenik düştü

35 yaşındaki Vohra'nın açıklamaları sonrası ülkedeki sağlık sisteminin durumu bir kez daha tartışmaya açıldı.

Rahul Vohra koronavirüse yenik düştü

HİNDİSTAN'DA KORONAVİRÜSE KARŞI 'DIŞKI'LI ÖNLEM
Öte yandan Çin’de ortaya çıkan ve hızla dünyaya yayılan koronavirüs Hindistan'da da endişeyi arttırdı. Hindistan'da çok sayıda kişi Kovid-19'a yakalanmamak için ineğin dışkısını suya karıştırarak, duş alıyor. Kendilerinin ineğin kutsal olduğuna inandıklarını belirten vatandaşlar, hayvan idrarı ve dışkısıyla duş alanların asla hastalığa yakalanmayacaklarını iddia ediyor.

Magazin Haberleri Bülteni (10 Haziran 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet