Geri Dön

‘Kenan hayat partnerim’

‘Sadan Hanım’ belgesel filmi, 21 Eylül Dünya Alzheimer Günü’nde seyircisiyle buluştu. Eşi Kenan Ece’yle ‘Sadan Hanım’ filminde oynayan Canan Ergüder, “O zaten hayat partnerim” dedi

‘Kenan hayat partnerim’

Canan Ergüder ve Kenan Ece’nin başrolünü paylaştığı ‘Sadan Hanım’ belgesel filminin galası, Altunizade’deki Capitol AVM Cineplex’te gerçekleşti. Meme kanseri tedavisi gören Ergüder, “Gayet iyiyim, toparlıyorum. Zor bir süreçti. En azından dış tedaviye yönelik kısmı bitmek üzere... Kemoterapi bitti, radyoterapi kaldı” dedi.

Yapımın kendisi için özel olduğunu belirten oyuncu, “2016’dan beri hayatımda... Kenan daha sonra dahil oldu. O zaten hayat partnerim. Tiyatro olsun, başka şeyler olsun, birçok projede beraber oynadık” diye konuştu. Ergüder, “Bu sene ekranda olacak mısınız?” sorusuna, “Yeni sezon için hazır olmaya çalışacağım” yanıtını verdi.

RENKLİ GALA

Galaya Ergüder’i ‘Menajerimi Ara’ dizisindeki rol arkadaşları Ahsen Eroğlu, Serhat Teoman, Nazlı Senem Ünal ve Deniz Can Aktaş yalnız bırakmadı. Ünal, “Birbirimizden habersiz burada toplandık” açıklamasını yaptı. Yeni sezonda ekranda olacağını söyleyen Eroğlu ise “Yeni bir proje olacak ama zamana ihtiyacım var” dedi.

‘Kenan hayat partnerim’

‘Kenan hayat partnerim’

‘Kenan hayat partnerim’

‘Kenan hayat partnerim’

‘Kenan hayat partnerim’


 

Esra Dermancıoğlu yeni yaşına böyle girdi! Ünlü isimler kayıtsız kalamadıŞimdilerde 'Kaderimin Oyunu' dizisinde hayat verdiği Zahide karakteri ile izleyici karşısına çıkan Esra Dermancıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı videoyla doğum gününü kutladı. Paylaşımıyla güldüren Dermancıoğlu, "53 yaşıma basmış bulunuyorum… Ne güzel yaşadım bu yaşıma kadar ama en güzeli son 18 yılım…" notunu düştü.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber