Geri Dön

Sadakatsiz 41. son bölümde Aras ve Asya'ya beklenmedik şok! Sadakatsiz 41. son bölüm kesintisiz izle!

Kanal D ekranında yayımlanan sevilen dizi Sadakatsiz 41. son bölüm ile ekrana geldi. Aras'ın Londra'dan dönüşü ile birlikte Asrın Hastanesini satın alması ve Asya'nın yeniden başhekim olmasının ardından Leyla, Aras'tan boşanmamak adına Aras ve Asya'nın otelden çıkarken çekindikleri el ele oldukları anları fotoğraflattı. İşte Sadakatsiz 41. son bölüm kesintisiz izleme ekranı...

Sadakatsiz 41. son bölümde Aras ve Asya'ya beklenmedik şok! Sadakatsiz 41. son bölüm kesintisiz izle!

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Sadakatsiz 41. son bölüm ile dün akşam ekrana geldi. Ekrana gelen son bölümde Aras'ın Londra'dan dönmesi ile birlikte Tekirdağ'da taşlar yeniden yerinden oynuyor. Asrın Hastanesini satın alan Aras, Leyla ile boşanmak için elinden geleni yaparken Leyla'da Derin aracılığı ile Asya ve Aras'ın birbirlerine yakın oldukları sevgili olduklarını kanıtlar nitelikte fotoğraflar çekmelerini ister. Derin'in tuttuğu adam Aras ve Asya'nın fotoğraflarını çeker. Leyla, amacına ulaşınca Asya ve Aras'ın kapısını çalar. Aras'a kendisinden boşanması halinde bu fotoğrafları basına servis edeceğini söyler.

SADAKATSİZ 41. SON BÖLÜM KESİNTİSİZ İZLEME EKRANI

SADAKATSİZ 42. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYIMLANDI MI?

Sadakatsiz 42. yeni bölüm fragmanı yayımlanmadı. Yayımlandığı anda haberimiz güncellenecektir.

 

 

Jim Carrey, 60'ıncı yaşını böyle kutladıDünyaca ünlü oyuncu Jim Carrey, 60 yaşına bastı. Doğum gününü yayınladığı video ile kutlayan Carrey, "Yaşlandım ama hala altın gibiyim" mesajını yazdı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber