Geri Dön

Sadakatsiz Volkan ölüyor mu? Dizinin Volkan'ı oynayan Caner Cindoruk diziden ayrılıyor mu, kimdir, nereli?

Sadakatsiz dizisi, ilk bölümünden bu yana diziseverlerin ilgisini çekmiş ve çarşamba akşamlarına damga vurmuştu. Dizinin son bölümünde ise Caner Cindoruk'un hayat verdiği Volkan karakteri göğsündan yaralanıyor. Derin'in elindeki bıçağın yol açtığı yara sonucunda Volkan ölecek mi, diziden ayrılacak mı? soruları gündemde.

Sadakatsiz Volkan ölüyor mu? Dizinin Volkan'ı oynayan Caner Cindoruk diziden ayrılıyor mu, kimdir, nereli?

Kanal D ekranlarının sevilen fenomen dizisi Sadakatsiz'de peş peşe başrol vedaları yaşanmıştı. Finale sayılı gün kala dizide çarpıcı bir gelişme yaşanıyor. Dizide Volkan, Asya ile Derin tarışması sırasında göğsünden bıçaklanıyor. Kanlar içinde kalan Volkan'ın dizideki akıbeti merak konusu...

VOLKAN ÖLECEK Mİ?

Sadakatsiz dizisinden son olarak Haluk Güçlü karakteri ayrılmıştı. Art arda ayrılışlarla dikkat çeken dizi, çarşamba akşamları Kanal D'de yayımlanıyor. Dizinin Volkan'ı Caner Cindoruk'un oyuncular arasındaki varlığı da dizideki gelişmeler ardından sorgulanmaya başlamıştı.

Derin ile Asya arasında, 58. bölümde başlayan tartışma sırasında yine Derin tarafından göğsünden bıçaklanan Volkan'ın akıbeti bölümün ekrana gelmesiyle netleşti. Volkan olaydan hafif yaralı olarak kurtuluyor ve Derin'e gerçekleri açıklıyor.

SADAKATSİZ FİNALİ NE ZAMAN?

Sevilen dizi, rekortmen dizi Doctor Foster'dan ekrana uyarlanmıştı. Gazeteci Birsen altuntaş'ın haberine göre ise Sadakatsiz, 25. Mayıs günü final yapacak.

CANER CİNDORUK KİMDİR?

Cindoruk, 17 Nisan 1980 tarihinde Adana'da dünyaya geldi. Babası iki kez Orhan Kemal Öykü Ödüllü öykü yazarı Zafer Doruk’tur. Münir Can Cindoruk ve Taner Cindoruk adında iki kardeşi de oyuncu olan isim, ailesinin de etkisiyle tiyatroya yöneldi. Amcası Erdal Cindoruk da tiyatro oyuncusudur.

Çukurova Üniversitesi 'den mezun oldu. İlk profesyonel rolüyse Fehim Paşa Konağı'ndaki Yusuf karakteri oldu. 1997 yılında Adana Seyhan Belediyesi Tiyatro Topluluğu ile beraber ilk profesyonel tiyatro oyununa çıktı. On yıl boyunca Seyhan Belediye ve Adana Şehir Tiyatro'larında oyuncu olarak görev aldı.

2006 yılında dört çocukluk arkadaşıyla İstanbul’a geldi. 2006 yılında, Beynelmilel filmi ile birlikte sinema kariyerine başladı. 2008 yılında ise Kelebek filminde rol aldı. 2007 yılında, Kara Güneş adlı diziyle birlikte televizyon dizilerinde görülmeye başlayan Cindoruk, 2008 yılında Geç Gelen Bahar ve Yaprak Dökümü dizilerinde rol aldı. 2009 yazında başlayan Hanımın Çiftliği adlı dizide Kemal rolünü canlandırdı.

2012 yılında Pandaların Hikayesi adlı tiyatro oyununda oynadı. 2012 yılında yönetmen Bahman Gobadi’nin Gergedan Mevsimi filminde Yılmaz Erdoğan, Beren Saat ve Monica Bellucci’yle oynadı. 2013 yılında Aramızda Kalsın adlı dizide başrol oynadı. 2014 yılında Çalsın Sazlar adlı sinema filminde bulundu.

2015 yılında Dar Elbise adlı sinema filminde oynadı. Caner Cindoruk, İstanbulname adlı müzikalde Tulumbacı Eğrikapılı Ali rolünü canlandırmıştır.

2016 yılında yönetmenliğini Zeki Demirkubuz’un yaptığı Kor adlı sinema filminde Aslıhan Gürbüz ve Taner Birsel ile başrolleri paylaşan Caner Cindoruk, 2016 yılında Gizem Karaca ile başrolleri paylaştığı İstanbul Sokakları adlı dizide yer aldı.

 

 

 

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber