Geri Dön

Sağlık sohbeti

Koronavirüs ve influenza tehlikesi tüm dünyada devam ederken, sosyal yaşamın ünlü isimleri, Mert Aslan moderatörlüğünde Prof. Dr. Erdem Yeşilada’dan, virüsten korunma yöntemlerini öğrendi.

Sağlık sohbeti

Koronavirüs ve influenza tehlikesi tüm dünyada devam ederken, sosyal yaşamın ünlü isimleri, Mert Aslan moderatörlüğünde Prof. Dr. Erdem Yeşilada’dan, virüsten korunma yöntemlerini öğrendi. St. Regis’teki Spago’da düzenlenen ‘PhytoRelief Talks’a Begüm Kütük, Ceylan Çapa, Şebnem Çapa, Aslı Şen, Mehtap Elaidi ve Nihan Peker’in de aralarında yer aldığı konuklar katıldı. Etkinlikte, gerek influenza gerekse koronavirüsten korunmada yapılacak en önemli şeyin mikropların boğazdan aşağıya inmesini engellemek olduğunu vurgulayan Yeşilada, “Bu virüsler alt solunum yoluna yani akciğere gidince, orada enfekte oluyor, hastalık zatürreye dönüşüyor ve o nedenle ölümcül etki yaratıyor. Bu noktada
boğazımız çok önemli. Bu alanı, virüsten korumamız lazım” diye konuştu.

Can Yaman spor yaptığı anları paylaştıUzun zamandır İtalya'da olan ve İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile ilişkisiyle gündemden düşmeyen Can Yaman, Instagram hikayesinden spor yaptığı anları paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet