Geri Dön

Sandra Bullock: Ben bir buldozerim

Sandra Bullock, sevgilisi Bryan Randall ile ilişkisinden bahsederken kendisiyle ilgili “Ben bir buldozerim” tanımını yaptı.

Sandra Bullock: Ben bir buldozerim

Sandra Bullock, fotoğrafçı Bryan Randall ile ilişkisiyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu. ‘Red Table Talk’ isimli şova katılan 57 yaşındaki oyuncu, bir oğlu ve bir kızına babalık yapan hayat arkadaşı hakkında “Önce oğlum Louis’i evlat edindim. Sonra onunla tanıştım. Ben bir buldozerim. Hayatım zaten yoluna oturmuştu ve bu güzel insan yaşamıma girdi. Her şey baştan aşağı değişti” dedi.

Randall’ın babalık için doğru adam olduğunu belirten Bullock, “Ben bazen inatçı davranırım, bazen de ‘Sen farklı konuşuyorsun ama aslında aynı şeyden bahsediyoruz’ derim. Ebeveynlik zor iş; bazen bunu tek başıma yapmak isterim” şeklinde konuştu.

Evlilik düşünmediklerini belirten oyuncu, “Daha önce boşandım. Evet, hayatımın aşkını buldum. Onunkiyle birlikte üç çocuğumuz var. Bunlar en güzel şeyler. Bir kağıt parçasına ihtiyacımız yok” ifadelerini kullandı.

Selin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber