Geri Dön

Sen Çal Kapımı 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Çal Kapımı yeni bölüm fragmanı...

FOX TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Sen Çal Kapımı 15. bölümüyle dün akşam yayınlandı. Ardından 16. yeni bölüm için meraklanan izleyiciler, Sen Çal Kapımı 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı arayışına geçti. Kerem Bursin ve Hande Erçel'in başrolünde olduğu Sen Çal Kapımı dizisinin yeni bölümünde neler olacak?

Sen Çal Kapımı 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Çal Kapımı yeni bölüm fragmanı...

Çarşamba akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Sen Çal Kapımı 16. yeni bölümüyle 28 Ekim 2020 Çarşamba akşamı 20:00'da FOX TV'de...

SEN ÇAL KAPIMI 16. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Sen Çal Kapımı 16. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığında haberimizin içeriğinde yer vereceğiz.

SEN ÇAL KAPIMI 15. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Eda, Serkan’ın onu terk etmesiyle mahvolur. İtalya’ya gidip eğitimini tamamlamaya karar verir. Ama bu kez de İtalya bursunu verenin babaannesi olduğunu ve halasının aracı olduğunu öğrenir. Halasıyla da arası bozulur. Artık kimsenin onun hayatına müdahale etmesine izin vermeyecektir.

Eda’nın işe gelmeyeceğini öğrenen Efe ona iş teklif eder. Sadece kendisine bağlı çalışabilecek, Serkan Bolat’la hiçbir ilişkisi olmayacaktır. Eda önce Serkan’la aynı binada, onu her gün görerek yapamayacağını düşünür. Ama sonra kararını hatırlar: Artık kimseye bağlı kalmadan, hayatının gidişatını kendisi belirleyecektir. Efe’nin teklifini kabul eder.

Eda’yı hayatından çıkardığını sanan Serkan, işyerinde çalışmaya başlayan Eda’yı görünce çıldırır. Ama Efe’nin çalışanı olduğu için bir şey yapamaz.
Eda Serkan arasında soğuk savaş başlar. Ofistekiler de şaşkındır. Eda tatlı tatlı intikamını alırken, Serkan’ı çileden çıkartmaktadır.

Magazin Haberleri Bülteni (4 Aralık 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet