Geri Dön

Şenol İpek kimdir, kaç yaşında? Şenol İpek evlilikleri...

Şenol İpek kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. 1975 yılında İzmir'de dünyaya gelen eski model ve manken olan Şenol İpek, 2002 yılında Yüksek Ak ile evlendi. Bu evlilik 1 yıl sürdü. Bir dönem Şebnem Schafer ile nişanlanan eski manken Şenol İpek bu ilişkiyi de ileriye taşıyamadı. Peki Şenol İpek kimdir, kaç yaşında? İşte hayatı ve bilinmeyenleri...

Şenol İpek kimdir, kaç yaşında? Şenol İpek evlilikleri...

Şenol İpek kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Demet ve Alişan'la Sabah Sabah programına konuk olacak olan Şenol İpek hayatı ve yaptığı evliliklere dair samimi açıklamalarda bulunacak. İlk evliliğini Yüksek Ak ile yapan Şenol İpek, daha sonra Şebnem Schafer ile nişanlansa da bu ilişkiyi evliliğe taşıyamamış ve çift ayrılmıştır. Son olarak 2013 yılında Bircan Bali ile evlenen eski model 2018 yılında boşandı. İşte Şenol İpek hakkında merak edilenler...

ŞENOL İPEK KİMDİR?

Şenol İpek 1975 İzmir doğumludur.

Eski manken ve model Şenol İpek 2005 yılında Emret Komutanım adlı dizide Ali karakteri ile oyunculuk serüvenine adım atmıştır. Daha sonrasında ise Sevda Tepesi Artiz Selim, Deli Dumrul Kurtlar Kuşlar Alemi sinema filminde Cenk, Albatrosun Yolculuğu sinema filminde Kemancı Canan, Hanımeli Sokağı dizisinde Ahmet, Kanıt dizisi, Abbasın Melekleri Sinema ve Tersine sinema filmlerinde rol almıştır.

2002 yılında manken Yüksel Ak ile evlendi.2003 yılında boşandı. Şenol İpek bir dönemde Şebnem Schaefer ile nişanlanıp ayrıldı. 2013 yılının temmuz ayında Bircan Bali (İpek) ile evlendi ve eşi ile İlker Ayrık’ın sunduğu Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasına katıldı. Şenol İpek Boxun Yıldızları yarışmasının tanıtımına yaptığı gösterişli çıkışıyla izleyenlerin merak konusu olmuştur.

Diziler/Filmler

Emret Komutanım
Sevda Tepesi
Hanımeli Sokağı
Kanıt
Deli Dumrul Kurtlar Kuşlar Alemi
Abbasın Melekleri
Tersine
Albatrosun Yolculuğu

Azra Akın 'yardım gecesinde dolandırıcılık' iddiasını canlı yayında anlattı!Kanal D’nin, hafta içi her gün canlı yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta' programında, "Umudum Olur musun? Derneği'ne bağış yapacağız" diyerek para toplayan ödül töreni yetkililerinin ortadan kaybolduğu iddiası konuşuldu. Dernek başkanı Azra Akın, dolandırıcılık iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber