Geri Dön

Serra Arıtürk kimdir, nereli? Serra Arıtürk kaç yaşında? İşte oynadığı diziler ve şarkıları

Başarılı oyunculuğu ve güzelliğiyle dikkat çeken isimlerden biri olan Serra Arıtürk hakkında meraklı arayış başladı. Dizi severler zaman zaman oyuncuların yaşamı hakkında bilgi almak istiyor. Peki Serra Arıtürk kimdir, nereli? Serra Arıtürk kaç yaşında? İşte Serra Arıtürk'ün oynadığı diziler ve hayatına dair bilinenler haberimizin devamında...

Serra Arıtürk kimdir, nereli? Serra Arıtürk kaç yaşında? İşte oynadığı diziler ve şarkıları

Son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz Serra Arıtürk hakkında sorular peş peşe geliyor. Serra Arıtürk kimdir, nereli? Serra Arıtürk kaç yaşında soruları yoğun ilgi görüyor.  Haberimizin içeriğinde Serra Arıtürk'ün yaşamına dair bilinenleri bir araya getirdik. 

SERRA ARTTÜRK KİMDİR, NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

22 Haziran 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Serra Arıtürk, gitar konusunda en büyük eğitimini Hüsrev İsfendiyaroğlu'ndan aldı. Şarkı söylemeye başladıktan sonra Boğaziçi Caz Korosu ekibinde yer almaya başladı. Liseyi Özel Denizatı Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesini kazanmıştır. 2019 yılında "Kendimi Bilmeden" adlı şarkısını yayımladı. Arıtürk aynı zamanda Amy Winehouse destekçisidir. 2021 yılında ise Kanal D'de yayımlanan Aşkın Tarifi adlı dizide başrol oyuncusu olarak yer almaktadır.

SERRA ARITÜRK FİLMLERİ - DİZİLERİ

2019 Uykusuzlar Kulübü
         Genç Sahne

2021 Aşkın Tarifi

SERRA ARITÜRK ŞARKILARI 

2019 Kendimi Bilmeden

2020 Kimse Yok (Osman Çetin ile)      
         Olmazdım

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber