Geri Dön

Şevval Şahin'den Cadılar Bayramı'na özel bal kabağı pozları

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Şevval Şahin, son pozuyla yine günde oldu. Genç model, Cadılar Bayramı için bal kabaklarıyla poz verdi.

Şevval Şahin'den Cadılar Bayramı'na özel bal kabağı pozları

Ünlü manken Şevval Şahin ile sevgilisi Yiğit Marcus Aral tatillerine devam ediyor. Bir süre ayrı kalıp barışan ikili Cadılar Bayramı'nı da atlamadı. Şevval Şahin etkinlikte kabaklarla uyumlu tarzıyla dikkat çekti

Tescilli güzel Şevval Şahin, son dönemde özel hayatı ile magazin gündeminden düşmüyor.

Şevval Şahinden Cadılar Bayramına özel bal kabağı pozları

Geçtiğimiz yıllarda Pakistanlı Syed Amir Ali Kirmani ile yollarını ayırdıktan sonra Yiğit Marcus Aral ile aşk yaşamaya başlayan Şevval Şahin, bu ilişkisine de geçtiğimiz günlerde nokta koymuştu. Şevval Şahin, geçtiğimiz yıllarda uzun süre aşk yaşadığı Pakistanlı Syed Amir Ali Kirmani'yi sosyal medyada yeniden takip etmeye başlayarak kısa süre önce gündem olmuştu. 

Esra Dermancıoğlu yeni yaşına böyle girdi! Ünlü isimler kayıtsız kalamadıŞimdilerde 'Kaderimin Oyunu' dizisinde hayat verdiği Zahide karakteri ile izleyici karşısına çıkan Esra Dermancıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı videoyla doğum gününü kutladı. Paylaşımıyla güldüren Dermancıoğlu, "53 yaşıma basmış bulunuyorum… Ne güzel yaşadım bu yaşıma kadar ama en güzeli son 18 yılım…" notunu düştü.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber