Geri Dön

'Sezen Aksu'yu dinlemedim, çok pişmanım'

Şarkıcı Suzan Kardeş, geçtiğimiz gün İstMarina Alışveriş Merkezi'nde Hop Dedik Ayhan'ın sunduğu canlı yayının konuğu oldu.

'Sezen Aksu'yu dinlemedim, çok pişmanım'

Geçtiğimiz günlerde çıkardığı 'Bekriya Rumeli Club' isimli maxi single'ında bulunan 'Yüksek Yüksek Tepeler' ve 'Ramo' isimli iki şarkısını sevenleri ile buluşturan Suzan Kardeş, radyo programında yeni albümünden parçaları seslendirdi.

Hop Dedik Ayhan'ın sorularına da yanıt veren Kardeş, "Albüm hakkında çok güzel tepkiler aldım, sağ olsunlar çok beğendiler. Evet buralara makyöz olarak geldim. 25 sene önce Sezen Aksu, 'Gel albüm yapalım' demişti. Onu dinlemedim, çok pişmanım, bana çok destek olmuştu kendisi. Tek pişmanlığım o oldu. Belki o zamanlar şarkıcılığa adım atsaydım kim bilir neler yapardım" açıklamasında bulundu.

Sezen Aksu'nun geçen yıl sahiplendiği ‘Boza’ adlı sıpayla çektirdiği fotoğraf sosyal medyada paylaşılmış ve ünlü şarkıcının sıpayı yalısına aldığı öne sürülmüştü. Suzan Kardeş Aksu'nun evine sıpayı görmeye gittiği anları canlı yayında anlattı: Sezen'e uğradım sabah sabah, 'dur şu evdeki sıpayı ben de bir göreyim' dedim. Sıpa falan yok yahu, tahminim doğru çıktı. 'Allah'ım çok şükür' dedim, çünkü sıpa evde beslenmezdi. Sıpa var ama çiflikte tabii ki. Ohh be rahat ettim.

22 Şubat 2020 Magazin Haberleri Bülteni22 Şubat 2020 Magazin Haberleri Bülteni
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber