Geri Dön

'Sihirli dokunuşlarla yaşamlar değişiyor'

Gerçek gücün içimizde olduğunu, zihin ve enerji yönetimiyle her hastalığın, derdin şifalanacağını iddia eden Hülya Gözaçan, ilk kitabı 'Pozitif Düşünce'den sonra ikinci eserinin heyecanını yaşıyor.

'Sihirli dokunuşlarla yaşamlar değişiyor'

Gerçek gücün içimizde olduğunu, zihin yönetimi ve enerji yönetimi ile her hastalığın her derdin şifalanacağını kanıtlayan bir eğitmen Hülya Gözaçan, profesyonel koçlukla, liderler başta olmak üzere içsel yolculuğunu keşfetmek isteyenlere huzurun anahtarlarını öğretiyor.

İlk kitabı 'Pozitif Düşünce' ile okuyucusundan tam not alan Gözaçan, kitabında; her zorluğu yenecek gücü buldururken bilinçaltı temizliği seansı ile değişen hayatların öyküsünü anlatıyor.

İkinci kitabı 'Nur Şifası'nda, bioenerji eğitimi alan öğrencilerinin yaşadıklarını kaleme alan Hülya Gözaçan, eserini 28 Nisan tarihinde okuyucu ile buluşturacak.

Zeynep Tokuş yoga eğitmeni olarak setlere döndü'Deli Yürek' dizisinde canlandırdığı Zeynep rolüyle hafızalara kazınan Zeynep Tokuş, 10 yıl önce evlendikten sonra oyunculuğu bıraktı. Setlere ara veren Zeynep Tokuş yıllar sonra sete gitti ama bu sefer yeni işi yoga eğitmeni olarak.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet