Geri Dön

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, Tatlıtuğ çiftini yalnız bırakmadı!

İkinci kez anne-baba olmak için gün sayan Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal, Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer'in doğumu sonrası soluğu hastanede aldı. Arkadaşlarını mutlu günlerinde yalnız bırakmayan çiftten Sinem Kobal'ın karnı burnundaki hali de gözlerden kaçmadı.

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, Tatlıtuğ çiftini yalnız bırakmadı!

Başak Dizer ile Kıvanç Tatlıtuğ, altı yıl önce Fransa'nın başkenti Paris'te dünyaevine girmiş, nikâh törenine sadece 40 kişi katılmıştı. Ünlüler dünyasının popüler çiftinden geçtiğimiz aylarda bebek müjdesi gelmişti.

BABASININ KOPYASI

Bir erkek bebek bekleyen Tatlıtuğ ile Dizer, 15 Nisan Cuma sabahı oğulları Kurt Efe'yi kucaklarına aldı. Doğuma giren 38 yaşındaki oyuncu, gözyaşlarını tutamadı. Altın saçlı Kurt Efe'nin adeta babasının kopyası olduğu öğrenildi.

KIVANÇ'TAN İLK AÇIKLAMA

Yakışıklı oyuncu, bebeğinin dünyaya gelmesinin ardından Twitter hesabından paylaşım yaparak, iyi dileklerini ileten herkese teşekkür etti: Kurt Efe'mizi sağlıkla kucağımıza aldık çok şükür. Mutluluğumuz tarifsiz. İsteyen herkese nasip olsun. Başak ve ben tüm güzel dileklerinize çok teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız.

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, Tatlıtuğ çiftini yalnız bırakmadı

SOLUĞU HASTANEDE ALDILAR

Başak Dizer, eşi Kıvanç Tatlıtuğ'la ilk misafirlerini doğum yaptığı özel hastanede kabul etti. Şimdilerde ikinci kızlarını kucaklarına almak için gün sayan Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal da arkadaşlarını yalnız bırakmadı.

Oyuncu çift, gazetecilerin soruları üzerine, "Arkadaşlar, önce bir Kıvanç'ı görelim. Sonra sizinle ilgilenelim. Gelelim konuşalım" ifadelerini kullandı.

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, Tatlıtuğ çiftini yalnız bırakmadı

"SON AYDAYIZ"
Karnı burnunda objektiflere yansıyan sekiz aylık hamile Kobal ise son haliyle dikkat çekti. Uzun süredir ekranlardan uzak olan güzel oyuncu, "Hamilelik süreci güzel gidiyor. Son aydayız. Her şey yolunda" diyerek, hastaneye giriş yaptı.

 

İKİNCİ BEBEK HEYECANI

Öte yandan 2016 senesinde Cunda Adası'nda nikah masasına oturan Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz yıl kızlarını kucaklarına almıştı. İlk kez bebek heyecanı yaşayan çift, çocuklarına 'Lalin' adını vermişti.

Bebeklerinin doğumunun ardından yaşamlarının büyük kısmını Marmaris'te geçirmeye başlayan ve geçtiğimiz gün "Lalin iyi ki var, o bizim en güzel parçamız" diyen oyuncu çiftin bir kızları daha olacağı ortaya çıkmıştı.

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, Tatlıtuğ çiftini yalnız bırakmadı

AİLECE YÜRÜYÜŞ

Bebeklerinin adını henüz açıklamayan ve doğum için gün sayan ünlü çiftten Kobal, geçtiğimiz hafta eşi ve kızıyla yürüyüş yaparken çekilen fotoğrafı, Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmıştı.

Ünlü oyuncu, siyah-beyaz bu fotoğrafı Satin Jackets'in "You Make Me Feel Good" adlı şarkısı eşliğinde yayınlamıştı. Kobal'ın gönderisi takipçilerinden oldukça ilgi görmüştü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber