Cadde 'Son Sözüm' krizi! 'Kim olursa olsun saygısızlığı asla affetmem'

'Son Sözüm' krizi! 'Kim olursa olsun saygısızlığı asla affetmem'

07.11.2023 - 11:16 | Son Güncellenme:

2019 yılında yazdığı 'Son Sözüm'ü single olarak yayınlayan Lara, şarkısını kendisinden izin almadan aranje ederek seslendiren Semicenk sahne adıyla bilinen Cenk Baş hakkında konuştu: Keşke baştan iş birliği yapsaydı. Çocuğum gibi gördüğüm şarkıma sahip çıkmam gerektiğini düşünüp kendim okudum.

Son Sözüm krizi Kim olursa olsun saygısızlığı asla affetmem

Müzik dünyasının sevilen seslerinden Lara, dört yıl önce bestelediği Son Sözüm adlı eseri için geçtiğimiz günlerde stüdyoya girdi. Şarkıya Enes Bilal Taşçı yönetmenliğinde video klip de çekildi.

Haberin Devamı

"BENDEN İZİN ALMADI"

Lara, Son Sözüm şarkısı nedeniyle karşı karşıya geldiği genç meslektaşı Semicenk'le arasındaki polemiğe de açıklık getirdi.

Bir yarışma programında şarkısını seslendiren Semicenk’i başarılı bulduğunu, ancak kendisine yapılan saygısızlığı kabullenemeyeceğini dile getiren Lara, "Şarkım benden izin alınmadan aranje edilip, yayınlanmak istendi. Durumu öğrenince müdahale ettim. Keşke baştan izin istenip iş birliği yapılsaydı. Kim olursa olsun bu saygısızlığı asla kabul edemem, affedemem.

Son Sözüm krizi Kim olursa olsun saygısızlığı asla affetmem

"ŞARKIYI SEDA SAYAN'A VERMİŞTİM"

Güzel şarkıcı, "Son Sözüm'ü ilk önce Seda Sayan'a vermiştim. Aslında benim okumak gibi bir niyetim yoktu ama yaşananlardan dolayı çocuğum gibi gördüğüm şarkıma sahip çıkmam gerektiğini düşündüm ve kendim okudum" şeklinde konuştu.

Son Sözüm krizi Kim olursa olsun saygısızlığı asla affetmem