Geri Dön

Sözünü tuttu

Cemre Birand, merhum gazeteci eşi Mehmet Ali Birand’ın “Gez, gör, anlat” sözünden yola çıkarak yazdığı kitabına ‘Memoş’a Sözüm Vardı’ adını verdi

Sözünü tuttu

Hindistan, Endonezya ve Afrika’nın balta girmemiş ormanlarına kadar ayak basılmadık yer bırakmayan ve bu geziler sırasında devlet başkanlarının saraylarına kadar konuk olup ağırlanan Cemre Birand, birikimleri- ni yazıya döktü. Birand, rahmetli gazeteci eşi Mehmet Ali Birand’ın kendisine söylediği “Gez, gör, anlat” sözünden yola çıkarak kitap yazdı. ‘Memoş’a Sözüm Vardı’ adını verdiği kitabını geçtiğimiz hafta yayınlayan Birand, dostu İnci Aksoy’un yönetim kurulu başkanlığını üstlendiği Ekav Galeri’de imza günü düzenledi. Birand’ı bu özel günde başta annesi Cemile Karacan, oğlu Umur Birand ve gelini Caterina Birand olmak üzere iş ve sanat dünyasından dostları yalnız bırakmadı. Aralarında Ömer Dinçkök, Mustafa Süzer, Tayfun Uzunova, Zerrin Bilimer, Gülsen Çapa ve Ela Soysal’ın da yer aldığı davetliler, hem kitaplarını imzalattı hem de keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi.

Sözünü tuttu

Müge Boz denize düştüğü anı paylaştıOyuncu Müge Boz, tekneyle açıldığı maviliklerden denize havalı bir atlayış yapmak isterken dengesini kaybedince göbek üstü suya çakıldı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber