CaddeSuki Waterhouse ve Robert Pattinson çifti bebek bekliyor!

Suki Waterhouse ve Robert Pattinson çifti bebek bekliyor!

20.11.2023 - 15:51 | Son Güncellenme:

Şarkıcı ve oyuncu Suki Waterhouse sahnede sürpriz bir duyuru yaptı. Waterhouse, Robert Pattinson ile ilk bebeklerini beklediklerini açıkladı. Waterhouse, belirginleşen karnını gizleyemediğini ve anne olacağını sahne aldığı bir festivalde açıkladı.

Suki Waterhouse ve Robert Pattinson çifti bebek bekliyor

Robert Pattinson ve Alice Suki Waterhouse, ilk kez Temmuz 2018’de Londra’da görülmüştü. Şubat ayında The Sunday Times'a konuşan Waterhouse, Pattinson ile yaşadığı aşkı anlatmıştı.

Haberin Devamı

"BU KADAR MUTLU OLMAM BENİ ŞAŞIRTIYOR"

Çok fazla ayrı zaman geçirmemeye çalıştıklarını söyleyen Waterhouse, "Biriyle neredeyse beş yıldır bu kadar mutlu olmam beni şaşırtıyor" ifadesini kullanmıştı.

Suki Waterhouse ve Robert Pattinson çifti bebek bekliyor

GEÇMİŞ AŞKLARI!

Suki Waterhouse, daha önce kendisinden 17 yaş büyük olan ünlü oyuncu Bradley Cooper ile Mart 2013’ten Mart 2015’e kadar iki yıl boyunca birlikte olmuştu.

Suki Waterhouse ve Robert Pattinson çifti bebek bekliyor

Robert Pattinson da Alacakaranlık'taki rol arkadaşı Kristen Stewart ile dört yıllık ilişkisini 2013'te bitirmişti.

HAMİLELİK HABERLERİNİ DOĞRULADI

Ünlü aktör Robert Pattinson ile birliktelik yaşayan şarkıcı Suki Waterhouse, bir süre önce ortaya atılan hamilelik haberlerini doğruladı.

Suki Waterhouse ve Robert Pattinson çifti bebek bekliyor

31 yaşındaki Waterhouse; Batman, Alacakaranlık, Tenet gibi filmlerde başarılı performanslar sergileyen 37 yaşındaki Robert Pattinson ile bir bebek beklediklerini duyurdu.

Haberin Devamı

"İŞE YARADIĞINDAN EMİN DEĞİLİM"

Mexico City’deki Corona Festivali’nde sahne alan Waterhouse, sahnede karnını işaret ederek hamile olduğunu açıkladı. Işıltılı leylak rengi bir elbise giyen şarkıcı, “Yaptığım başka bir şeyden dikkatinizi dağıtmak için ışıltılı bir şeyler giymeyi düşündüm. İşe yaradığından emin değilim” derken kanını işaret etti.

Suki Waterhouse ve Robert Pattinson çifti bebek bekliyor

Böylece Waterhouse, belirginleşen karnını gizleyemediğini ve anne olacağını duyurmuş oldu.

BELİRGİNLEŞEN KARNI DİKKAT ÇEKTİ 

Ünlü şarkıcının hamilelik duyurusu üzerine hayranları da tezahüratta bulunarak Waterhouse'un ilk annelik heyecanına ortak oldu. Sosyal medyada paylaşılan bazı görüntüler de Waterhouse'un büyüyen karnını gözler önüne serdi.