Geri Dön

Suna Yıldızoğlu'ndan kızı Yasemin Allen'a: Canımın içi

Yeşilçam yıldızlarından Suna Yıldızoğlu, kendisi gibi oyuncu olan kızı Yasemin Kay Allen'ın doğum gününü sosyal medya hesabından kutladı.

Suna Yıldızoğlu'ndan kızı Yasemin Allen'a: Canımın içi

Bugün 32 yaşına basan Yasemin Allen'a, annesi Suna Yıldızoğlu'ndan doğum günü mesajı geldi. Kkızının bebeklik fotoğrafını paylaşan Yıldızoğlu, "Canımın içi! İyi ki doğdun, sen kızım olarak ve birey olarak çok değerlisin. Merhametli, onurlu, vicdanlı, yetenekli ve komik kızım. Çok şanslıyım' mesajını yazdı.

Suna Yıldızoğlu, Sonia Eddy adında Türkiye’yi ilk kez 19 yaşında gören bir İngiliz. Bir başka Yeşilçam yıldızı Kayhan Yıldızoğlu ile evlendikten sonra Suna Yıldızoğlu ismini aldı. Sonrasında Londra’ya geri dönen Yıldızoğlu, ikinci evliliğini Dudley Allen’la yaptı. Bu birliktelikten doğan iki çocuktan biri de Yasemin Kay Allen. Yasemin Allen, henüz üç aylıkken annesiyle beraber Türkiye’ye geldi.

Suna Yıldızoğlundan kızı Yasemin Allena: Canımın içi

Nilgün Belgün: Son eşim beni arkadaşımla aldattı!teve2’de; sunuculuğunu, Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner’in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası' programına Nilgün Belgün katıldı. İlk evliliğini 19 yaşında yapan usta oyuncu, üçüncü evliliğine dair çok konuşulacak bir açıklamada bulundu. İşte detaylar...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber