Geri Dön

Survivor'da gönüllü takımının zor haftası! Yeni eleme adayı belli oldu

'Survivor All Star 2022'nin dün akşam yayınlanan bölümünde dokunulmazlık oyunu ve ada konseyi yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı, dördüncü ismi eleme potasına göndermemek için kıran kırana performans sergiledi. Açık oylamada ismi çıkan yarışmacı "Bu benim ilk potam" dedi.

Survivor'da gönüllü takımının zor haftası! Yeni eleme adayı belli oldu

Survivor All Star'da yeni bir dokunulmazlık heyecanı yaşandı. Merve ve Parviz'in sağlık sorunları nedeniyle Survivor'a vedalarının ardından, iki hafta boyunca Survivor'da eleme olmayacağı Acun Ilıcalı tarafından yarışmacılara duyurulmuştu. Zorunlu elemelerin hemen ardından gerçekleşen dördüncü dokunulmazlık oyunu ise nefes kesti! İşte, 13 Mayıs Survivor eleme adayı...

SURVİVOR'DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Haftanın yeni dokunulmazlık oyunu, 13 Mayıs Cuma akşamı gerçekleşti. Ünlüler ve gönüllüler, geride bıraktığımız haftayı eleme olmadan geçirdi. Gözler dördüncü eleme adayına çevrildi.

Bu haftanın dördüncü dokunulmazlık yarışı hayata geçirildi. Kadınlar yarışını ünlüler kazandı, erkekler mücadelesini de ünlüler takımı aldı ve dokunulmazlık da ödül de ünlüler takımının oldu.

Survivorda gönüllü takımının zor haftası Yeni eleme adayı belli oldu

ACUN ILICALI DUYURDU

Ünlüler, güzel bir duşun ardından yemek sofrasında bir araya geldi. Ardından ada konseyine gidildi. Acun Ilıcalı konseyde bir gelişmeyi duyurdu. Ödül oyunlarından birini Survivor- Yunanistan takımı ile oynayacaklarını belirtti. Ilıcalı, ''Bu haftaki üçüncü dokunulmazlıktan sonra Türkiye-Yunanistan yarışmacılarla ödül oyunu oynayacaksınız ve beraber ödüle gideceksiniz'' dedi.

Survivorda gönüllü takımının zor haftası Yeni eleme adayı belli oldu

SURVİVOR ELEME ADAYLARI

Survivor'da bu hafta dört dokunulmazlığı da üst üste gönüllüler kaybetti. İlk üç aday; Evrim, Nisa, Berkan oldu.

Gönüllüler takımında Nagihan ve Atakan dokunulmaz oldu. Ogeday ve Seda'ya 3 oy çıktı ve açık oylamaya gidildi. Dördüncü eleme adayı, 4 oyla Seda oldu. Böylelikle çemberin daraldığı Survivor 2022'de Seda ilk potasına girdi.

Survivorda gönüllü takımının zor haftası Yeni eleme adayı belli oldu

"ŞAŞIRMADIM"

Seda, açık oylamada isminin çıkmasının ardından, ''Şaşırmadım zaten olması gereken buydu. Kaybettik. Ben kendi senemde hiç potaya bile girmemiştim. Bu benim ilk potam'' ifadelerini kullandı.

Survivorda gönüllü takımının zor haftası Yeni eleme adayı belli oldu

SURVİVOR'DA İKİ VEDA BİRDEN

Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde iki vedanın gerçekleştiği konseyde yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı; "Kendisi ile uzun bir süre görüştüm. Çok talihsiz bir olay yaşandı. Hiçbirimizin aklından geçmeyen bu sakatlık belasının yarışmacılara ne kadar darbeler vurabileceğini gösteren bir olay. Merve'nin durumu ile ilgili bilgi vereceğim. Tarihi bir oyun, tarihi galibiyet. Kendisi ile uzun bir sürek konuşurken bir ağabeyi olarak ona bazı tavsiyelerde bulundum. Gözyaşları ile başlayan konuşmada bıraktığım son nokta iyi bir nokta oldu. Merve'nin yaşadığı ağır bir sakatlık. Canımızdan, sağlığımızdan daha değerlisi yok. Bu sakatlıkların en olumlu tarafı 1-2 ay sonra sağlığa kavuşulabilmesi. Sevgili Merve ile ilgili verebileceğim bilgi, Merve için Survivor macerası sona erdi. Bunu tahmin ettiğinizi biliyorum ama 'Bir mucize var mı?' diye soruyorsanız böyle bir şey olmadı. Devam etme şansının olmadığı net olarak gözüküyor.

Bir kötü haberim daha var. Gönüllüler takımından Parviz gözetim altındaydı. Çok garip bir şekilde sorunu aşildi. Doktorumuz kalıcı hasar olması durumundan dolayı yarışmaya devam edemeyeceğini söyledi. Parviz, Survivor All Star'a devam edemeyecek."

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber