Geri Dön

'Survivor All Star 2022'de haftanın ilk eleme adayı belli oldu!

'Survivor 2022 All Star'da 11 Şubat Cuma akşamı haftanın ilk dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Gönüllüler takımı ve ünlüler takımı dokunulmazlık oyunu sonrasında ada konseyine çıktı ve haftanın ilk eleme adayını belirlemek için oy kullandı. İşte 11 Mart 2022 dokunulmazlık oyunu sonucu ve ilk eleme adayının açıklaması...

'Survivor All Star 2022'de haftanın ilk eleme adayı belli oldu!

Çekimleri Dominik Cumhuriyeti'nde gerçekleşen, tv8'de ekranlara gelen 'Survivor 2022 All Star'da ünlüler ve gönüllüler arasındaki kıyasıya mücadele hız kesmeden devam ediyor. Yarışmacılar, 11 Mart Cuma akşamı haftanın ilk eleme adayının belirleneceği dokunulmazlık oyununu için ter döktü.

BAYRAK YARIŞINA KALDI
Kadınlar mücadelesinde ünlüler, erkekler mücadelesinde ise gönüllüler üstünlük sağladı. Bunun üzerine 'en iyiler' yarışına geçildi. Dokunulmazlığı kimin kazanacağı bayrak sayısına bağlıydı. Son sayı Berkan Karabulut'un atışıyla belirlendi.

Survivor All Star 2022de haftanın ilk eleme adayı belli oldu

Survivor'da son dokunulmazlık oyununu ve ödülü gönüllüler takımı kazandı. Kadın-erkek eşitliğinin sağlanması için ada konseyinde kadın yarışmacılardan birinin ismi yazılmadı. Dolayısıyla haftanın ilk eleme adayı erkeklerden seçildi.

İLK ADAY SERCAN YILDIRIM
Mert Öcal (4 oy), Sercan Yıldırım (5 oy), Barış Murat Yağcı (3 oy) ve Batuhan Karacakaya (1 oy) arasında oylar bölündü. Böylece 13 yarışmacının kaldığı ünlülerde, takım arkadaşlarından en çok oyu Sercan aldı. All Star'da elenecek isim 13 Mart Pazar akşamı gerçekleşecek eleme konseyinin ardından belli olacak.

31 yaşındaki eski futbolcu, "Sevgili eşimim her dersin sonunda söylediği çok güzel bir cümle var; bu hayatta ne oluyorsa iyi ki oluyor, ne olmuyorsa iyi ki olmuyor. O yüzden şu anda ne olacaksa iyi olacak. Hakkımda hayırlısı" açıklamasını yaptı.

Survivor All Star 2022de haftanın ilk eleme adayı belli oldu

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?
All Star'da mart ayı sonunda yapılacak ve popçu Edis Görgülü'nün sahne alacağı birleşme partisi öncesi hızlandırılmış eleme sistemine geçilmişti. Barış Murat Yağcı, Yasin Obuz, Birsen Bekgöz ve Mert Öcal eleme potasında yer alan isimlerdi. Survivor takipçilerinin SMS'te en az oyu kullandığı Birsen yarışmaya veda etmişti.

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber