Geri Dön

Survivor Aycan kimdir, ayö şifresi nedir? Survivor Aycan Yanaç aldatıldı mı, sevgilisi var mı? İşte biyografisi...

Survivor'ın dün yayınlanan bölümde ünlüler takımında yarışan Aycan Yanaç ile ilgili bir konu ekranlara damga vurdu. Acun ılıcalı, Aycan'ın iletişim ödülü sırasında Aycan ve arkadaşı arasında geçen mesajlaşma ile ilgili detayları programda anlattı. Mesajlaşma sırasında "AYÖ" 3 harfi ile şifreli bir şekilde konuşma olduğu gündeme geldi.Bu konuşma sonrasında ise gündemde Aycan Yanaç'ın aldatıldığı iddia edildi. Peki Aycan Yanaç aldatıldı mı, AYÖ şifresi nedir?

Survivor Aycan kimdir, ayö şifresi nedir? Survivor Aycan Yanaç aldatıldı mı, sevgilisi var mı? İşte biyografisi...

Survivor'da Acun Ilıcalı'nın Aycan Yanaç ile ilgili açıkladığı detay dün dikkat çeken ayrıntılar arasında yer aldı. Survivor'ın iddialı yarışmacıları arasında bulunan Aycan'ın iletişim ödülünde şifreli konuşması gündeme oturdu.Acun ılıcalı dün "AYÖ" şifresi ile ilgili programda konuştu. Aycan'ın şifreli mesajlaşması sonrasında ise zihinlere "aldatıldı mı?" sorusu geldi. Peki Aycan Yanaç aldatıldı mı, AYÖ şifresi nedir?

Acun Ilıcalı, Aycan'ın iletişim ödülünde şifreli konuşması ile ilgili konuştu. İletişim ödülünde Aycan'ın 3 harfli "AYÖ" şifresiyle konuştuğu gündeme geldi. Aycan'ın şifreli konuşması ortaya çıktıktan sonra aldatıldı mı? sorusu gündemde yer aldı. Aycan Yanaç'ın sevgilisi olup olmadığı ile ilgili bir bilgi bulunmuyor.

AYCAN YANAÇ KİMDİR?
21 Kasım 1998 yılında Almanya Nünberg'de doğan genç sporcu, futbola Nünberg ile başlamış ve daha sonra Köln’de devam etmiştir.

Türkiye kadın U-19 takımına kabul edilen Yanaç, ilk kez 4 Ağustos 2015'te Bosna-Hersek'e karşı UEFA Geliştirme Turnuvası maçında oynamıştır.

2016 UEFA 19 Yaş Altı Kadınlar Şampiyonası elemelerinin iki maçında yer alan Yanaç, 7 Nisan 2018'de Estonya ile dostluk maçında Türkiye kadın milli takımına ilk kez çağrılmıştır.

Ülkemizde A Milli Kadın Futbol Takımı'nda forma giyen sporcu, forvet mevkisinde oynamaktadır.

Çağla Şıkel ve çocuklarından Emre Altuğ'a sürpriz doğum günü!Eski manken Çağla Şıkel, oğulları Uzay ve Kuzey’le birlikte eski eşi Emre Altuğ’un doğum gününü kutladı. Şıkel, çocuklarıyla birlikte ünlü şarkıcıya sürpriz yaptığı anları takipçileriyle paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet