Geri Dön

Survivor Berkan kimdir aslen nereli kaç yaşında? Survivor Berkan Karabulut sevgilisi kim?

Survivor 2022 All Star Gönüllüler takımı kadrosunda yer alan isimlerden olan Berkan Karabulut'un hayatı ve kariyeri hakkında bilgiler araştırma konusu olmaya devam ediyor. Survivor 2020'de yedeklerden katıldığı sezonda çok başarılı parkur performansları ortaya koyan yarışmacı sezonu dördüncü olarak tamamlamıştı. Peki Survivor Berkan Karabulut kimdir kaç yaşında sevgilisi kim?

Survivor Berkan kimdir aslen nereli kaç yaşında? Survivor Berkan Karabulut sevgilisi kim?

Survivor Berkan Karabulut kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Daha önce 2020 Survivor kadrosuna yedeklerden dahil olan ve oldukça başarılı bir performans ortaya koyan Berkan Karabulut enerji denince akla gelen ilk isim olmuştu. Peki Survivor All Star Gönüllüler takımı kadrosunda yer alan Berkan Karabulut kimdir kaç yaşında, aslen nereli sevgilisi kim?

SURVİVOR BERKAN KARABULUT KİMDİR?

Berkan Karabulut, 23 Eylül 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Üç çocuklu Yugoslav bir ailenin çocuğudur. Çok sık okul değiştirmiştir. Bunun nedeni basketbol ile de ilgilendiği için en iyi basketbol takımlarının olduğu okullara gitmiştir. 7 yaşında iken futbola başlamıştır. Daha sonra da pek çok spor dalı ile yakından ilgilenmiştir.

İstanbul’un en iyi basketbol takımlarında yer almıştır. 2 yıl A Takım seviyesinde basketbolcu olarak oynamıştır. 2011 senesinde Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’nde okumaya başlamıştır. 2015 senesinde eğitimini başarı ile tamamlamış ve mezun olmuştur.

2013 senesinde fitness eğitmenliği yapmaya başlayan Karabulut, 1.5 yıl spor eğitmenliği yapmıştır. Daha sonra da tanıdığı biri ile ortaklık yapmış ve İstanbul Kuruçeşme‘de spor salonu açmıştır. Berkan Karabulut, 25 Aralık 2015 tarihinde kendi spor stüdyosunu kurmuştur.

SURVİVOR 2020'YE DAMGA VURMUŞTU!

Survivor 2020'ye yedeklerden dahil olan isimlerden olan Berkan Karabulut katıldığı takımlara kattığı güç ve destek ile adından söz ettirmişti. Başarılı yarışmacı sezonu 4'üncü olarak tamamlamıştı.

BERKAN KARABULUT SEVGİLİSİ KİM?

Survivor Berkan Karabulut'un sevgilisi Lale Zuzanna Onuk olarak biliniyor

 

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber