Geri Dön

Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında? Survivor Berkan ne iş yapıyor?

Survivor'da rekabet devam ediyor. Survivor'ın en son eleme potasında Berkan, Nisa ve Barış yer aldı. Adaya vede eden isim ise Nisa oldu. Yarışmaya devam eden Berkan'ın yaşamı araştırılıyor. İşte Survivor Berkan'ın biyografisi...

Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında? Survivor Berkan ne iş yapıyor?

Survivor, TV8 ekranlarında yayınlanıyor. Survivor'da adım adım finale giderken yarışmacıların yaşamları araştırılıyor. Berkan Karabulut, Survivor'a performansı ile damga vuran isimler arasında bulunuyor. Peki Survivor Berkan kimdir?

SURVIVOR BERKAN KARABULUT KİMDİR?

Kişisel Eğitimci ve pilates hocasıdır. Aynı zamanda Fit2Move işletmesinin sahibi olan Berkan Karabulut, vücut geliştirme üzerine çalışmaktadır.

2011 yılında Bilecik Üniversitesi'nde okumaya başlayan Berkan Karabulut, 2015 yılında eğitimini tamamlayıp mezun olmuştur.

Murat Övüç'ten Yeşim Salkım'a şoke eden sözler! Gündem oldu...Sosyal medya Murat Övüç'ün görüntülerini konuşuyor. Murat Övüç, daha önce tartışma yaşadığı şarkıcı Yeşim Salkım'a cinsiyetçi küfür etti. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Yeşim Salkım ise, "Keşke o ağzından çıkanı duysan. Unutma kontrolsüz güç güç değildir. Bu ülke çok gördü senin gibileri, yok oldular. Yazık sana" diyerek tepki gösterdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber