Geri Dön

Berkay Yuvakuran kimdir? Survivor Berkay aslen nereli? İşte babası ve kardeşi hakkında merak edilenler...

Survivor 2021 kadrosuna yedeklerden katılan isimlerden olan Survivor Berkay Yuvakuran hakkında araştırmalar devam ediyor. Survivor'da Gönüllüler takımında mücadele eden Berkay ile ilgili gerçeği yarışmacının katılımından sonra gerçekleşen ilk konseyde Acun Ilıcalı açıklamıştı. Survivor Berkay'ın eski futbolcu Semih Yuvakuran'ın oğlu ve aynı zamanda şu anda Beşiktaş kalesini koruyan Utku Yuvakuran'ın kardeşi olarak biliniyor. İşte Berkay Yuvakuran hakkında merak edilenler...

Berkay Yuvakuran kimdir? Survivor Berkay aslen nereli? İşte babası ve kardeşi hakkında merak edilenler...

Survivor 2021 Gönüllüler takımı kadrosunda yer alan Berkay Yuvakuran kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Survivor yedeklerine sonradan katılan isimler arasında yer alan Berkay Yuvakuran, eski futbolcu Semih Yuvakuran'ın oğlu olmasının yanı sıra aynı zamanda Beşiktaş'ta forma giyen kaleci Utku Yuvakuran'ın üçüz kardeşidir.

SURVİVOR BERKAY YUVAKURAN KİMDİR?

Survivor son yedek yarışmacıları arasında yer alan Berkay Yuvakuran, gönüllüler takımı için ter döküyor. 2 Kasım 1997 doğumlu Berkay Yuvakuran, 24 yaşındadır. Berkay Yuvakuran İstanbul Şişli doğumlu olduğunu ifade ediyor. Berkay Yuvakuran, aslen Bursalı olduğunu da ekliyor.

Survivor Berkay Yuvakuran Nişantaşı Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun olmuştur. Sporcu kimliğiyle öne çıkan Berkay Yuvakıran, eski futbolcu Semih Yuvakuran'ın da oğludur. Öte yandan üçüz kardeş olan Berkay Yuvakuran, Beşiktaş'ın şu anki kalecisi Utku Yuvakuran'ın da kardeşidir.

Berkay Yuvakıran'ın boyu 1.90 kilosu ise 89'dur. 23 yaşındaki Berkay Yuvakuran, mesleğinin de futbolculuk olduğunu belirtiyor.

 

Magazin Haberleri Bülteni (14 Nisan 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet