Geri Dön

SURVİVOR ELEME ADAYI || Survivor'da dokunulmazlığı ve iletişim ödülünü hangi takım kazandı? İşte eleme adayı...

Survivor'da haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu büyük heyecan sahne oldu. İletişim ödüllü dokunulmazlık oyunu öncesi ve sonrasında yarışmacılar duygusal anlar yaşadı. Ünlüler takımı kadınlar mücadelesini kazanırken Gönüllüler takımı erkekler mücadelesini kazanarak skoru eşitledi. Peki Survivor'da iletişim ödüllü dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor'da haftanın ikinci eleme adayı hangi takımdan çıktı kim oldu?

SURVİVOR ELEME ADAYI || Survivor'da dokunulmazlığı ve iletişim ödülünü hangi takım kazandı? İşte eleme adayı...

Survivor 2022 All Star'da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda heyecan kaldığı yerden devam ederken iletişim ödüllü dokunulmazlık oyunu öncesi ve sonrasında iki takım duygusal anlar yaşadı. Ailelerinden uzun bir süredir uzakta olan yarışmacılar İletişim ödüllerinde daha farklı performans sergiliyor. Ünlüler ve Gönüllüler arasındaki kıyasıya mücadelenin kadınlar ayağını Ünlüler takımı kazanırken erkekler mücadelesini Gönüllüler takımı kazandı ve en iyilere oyunu taşıdı. En iyiler mücadelesinde kazanan taraf ise hem iletişim ödülünün hem de dokunulmazlığın sahibi oldu. Peki Survivor'da ikinci dokunulmazlığı ve iletişim ödülünü hangi takım kazandı? Survivor'da haftanın ikinci eleme adayı kim oldu?

SURVİVOR ELEME ADAYI || Survivorda dokunulmazlığı ve iletişim ödülünü hangi takım kazandı İşte eleme adayı...

SURVİVOR'DA İLETİŞİM ÖDÜLLÜ İKİNCİ DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor'da iletişim ödüllü ikinci dokunulmazlığı Gönüllüler takımı kazandı. Hem iletişim ödülünün sahibi olan Gönüllüler takım Survivor eleme konseyinde bir aday daha çıkarmaktan kurtuldu.

SURVİVOR ELEME ADAYI || Survivorda dokunulmazlığı ve iletişim ödülünü hangi takım kazandı İşte eleme adayı...

SURVİVOR İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor'da haftanın ikinci eleme adayı Ünlüler takımı konseyi sonucunda belli oldu. Adı en fazla yazılan Ayşe Ünlüler takımında haftanın ikinci eleme adayı oldu. Kaybedilen ilk dokunulmazlığın ardından Gönüllüler takımında eleme adayı Berkan olmuştu. Böylelikle iki dokunulmazlığın ardından Berkan ve Ayşe eleme adayı olan iki isim oldu

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber